Gå til hovedindhold

Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker

ClementoniPuslespilEAN: 8005125350636
Pris fra 68 krtil 109,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 1. maj

Sammenlign priser på Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
500 pcs. High Quality Collection Sunset Over Venice
68 kr
Til butik
500 pcs. High Quality Collection Sunset Over Venice billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
Farve: 1
Artikel nr.: 35063
EAN: 8005125350636
Varenr.: 6809048
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni High Quality Collection
81 kr
Til butik
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Sunset over Venice
89 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Puslespil Clementoni Sunset Over Venice 500 Brikker
99,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Proshop DK81 kr120 krKøb
3Puzzleshop.dk89 kr89 krKøb
4Legekæden99,95 kr99,95 krKøb
5Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker

PriceData har fulgt prisen på Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker i 159 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Clementoni Puslespil - Venice Sunset - High Quality - 500 Brikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668 kr13 kr (16%)
27. maj 202681 kr3 kr (4%)
23. maj 202678 kr10 kr (15%)
12. maj 202668 kr6 kr (10%)
1. maj 202662 kr6 kr (9%)
30. apr. 202668 kr1 kr (1%)
25. apr. 202669 kr
14. apr. 202669,95 kr30 kr (30%)
13. apr. 202699,95 kr30 kr (43%)
21. mar. 202669,95 kr40 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret