Gå til hovedindhold

Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights

ClementoniPuslespilEAN: 8005125365340
Pris fra 229 krtil 404,35 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 175,35 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 205 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights
-21%229 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights billede

Produktinformation

Dette puslespil med 6000 brikker fra Clementoni er en udfordring af høj kvalitet for entusiaster. Puslespil med 6000 brikker, Materialer af høj kvalitet, Miljøvenlig produktion, Fremstillet i Italien, Service for tabte brikker tilgængelig, Dette puslespil med 6000 brikker er designet til voksne, der nyder en udfordrende og givende puslespilsoplevelse. Med fokus på kvalitet og opmærksomhed på detaljer har hvert puslespil fra Clementoni fantastiske motiver, herunder betagende landskaber, historiske kunstværker, fængslende dyreliv og livlige bybilleder. Clementoni er engageret i miljøbevidsthed, bruger genbrugsmaterialer og undgår forurenende stoffer i deres produktionsproces. Disse puslespil er stolt fremstillet i Italien og er en guldstandard for puslespilselskere over hele verden. Derudover tilbyder Clementoni en "lost pieces"-service via deres supportafdeling, så du kan være sikker på, at dit puslespil forbliver komplet og fornøjeligt.

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
EAN: 8005125365340
Varenr.: D22897
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni Puzzle Brooklyn Bridge Lights 6000pcs. Floor
245 kr
Til butik
Clementoni Puzzle Brooklyn Bridge Lights 6000pcs. Floor billede

Produktinformation

De mest slående billeder, det bredeste udvalg af størrelser og den karakteristiske Clementoni-kvalitet for en serie, der er guldstandarden for puslespilelskere overalt. Clementoni tager altid miljøet i betragtning og gør derfor omfattende brug af genbrugsmaterialer og undgår brugen af ​​forurenende komponenter. Fremstillet i Italien. Funktioner - Puslespil: 'Brooklyn Bridge Lights' i høj kvalitet - Antal brikker: 6000 brikker - Mål: 169 x 119 centimeter - Kollektion af høj kvalitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 36534
EAN: 8005125365340
Varenr.: 3419669
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clementoni Puslespil - Brooklyn Bridge Lys - High Quality - 6000 Brikker
339,95 kr
Til butik
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Brooklyn Bridge Lights
349 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni High Quality Collection 36534, 6000 stk, By, 18 År
404,35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK229 kr288 krKøb
2Proshop DK245 kr284 krKøb
3Gucca.dk339,95 kr339,95 krKøb
4Puzzleshop.dk349 kr349 krKøb
5CS MEGASTORE DK404,35 kr603,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights

PriceData har fulgt prisen på Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights i 182 dage. Laveste pris i perioden er 205 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clementoni Puslespil 6000 Pcs High Quality Collection Brooklyn Bridge Lights de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026229 kr24 kr (12%)
17. apr. 2026205 kr33 kr (14%)
16. apr. 2026238 kr6 kr (2%)
14. mar. 2026244 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026245 kr89 kr (27%)
5. mar. 2026334 kr7 kr (2%)
2. mar. 2026327 kr9 kr (3%)
25. feb. 2026318 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026319 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026318 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret