Gå til hovedindhold

Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24)

ClementoniPuslespilEAN: 8005125215249
Pris fra 35 krtil 79,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,95 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni Gabby’s Dollhouse, 12 stk, Tegnefilm, 3 År
35 kr
Til butik
Clementoni Gabby’s Dollhouse, 12 stk, Tegnefilm, 3 År billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Reservedele
Farve: 6
Artikel nr.: 21524
EAN: 8005125215249
Varenr.: 10391878
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse 4-i-1 Puslespil Floor
50 kr
Til butik
Gabby's Dollhouse 4-i-1 Puslespil Floor billede

Produktinformation

Oplev sjov og spænding med Gabby's Dukkehus 4-i-1 Puslespil! Dette alsidige puslespil indeholder fire forskellige puslespil i ét, hver med farverige og engagerende scener fra det elskede Gabby's Dukkehus. Perfekt til unge fans, de store, holdbare brikker er designet til at være lette at håndtere og passe perfekt sammen. Ideelt til at udvikle problemløsningsevner og hånd-øje-koordinering, giver dette puslespil timevis af underholdende leg.

Produktspecifikationer

Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 21524
EAN: 8005125215249
Varenr.: 3191166
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gabbys Dukkehus 4-i-1 Puslespilsæt, 12-24 Brikker
-14%59 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gabbys Dukkehus 4-i-1 Puslespilsæt, 12-24 Brikker billede

Produktinformation

Træd ind i en verden af ​​fantasi med vores dejlige Gabby's Dukkehus-puslespil, perfekte til at sætte gang i kreativiteten hos de små. Disse puslespil af høj kvalitet er lavet til nysgerrige sind fra 3 år og opefter, og de bringer Gabby og hendes venner til live, brik for brik. Se, hvordan dit barns øjne lyser op med hver gennemført scene og ikke bare bygger puslespil, men også selvtillid og glæde. Opmuntrer til fantasifuld leg og historiefortælling. Styrker problemløsningsevner med varierende sværhedsgrader. Brikker af høj kvalitet sikrer holdbarhed og lang levetid. Perfekt størrelse til, at små hænder kan gribe og samle dem. Levende billeder fanger og engagerer unge sind. Forestil dig fnisen og jubelen, når dit barn gennemfører hvert puslespil og føler sig som et mini-mastermind. Disse puslespil er mere end bare en tidsfordriv; de er en port til eventyr og læring. Uanset om det er en regnvejrsdag eller en legeaftale, lover Gabby's Dollhouse-puslespil uendelig sjov og opdagelse. Tilføj til kurven for at låse op for en verden af ​​legende læring i dag. Specifikationer Indeholder fire puslespil: 12, 16, 20 og 24 brikker. Anbefales til alderen 3 og opefter.

Produktspecifikationer

Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.59g
Artikel nr.: TRK-45023005
EAN: 8005125215249
Varenr.: 122541
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gabbys Dollhouse 4 i 1 Puslespil
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK35 kr74 krKøb
2Proshop DK50 kr89 krKøb
3Estore DK59 kr59 krKøb
4Eurotoys79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24)

PriceData har fulgt prisen på Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Clementoni Gabby's Dollhouse 4-in-1 Super Colour Puzzles (12/16/20/24) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202635 kr10 kr (22%)
1. jun. 202645 kr10 kr (29%)
29. maj 202635 kr10 kr (22%)
19. maj 202645 kr4 kr (10%)
8. maj 202641 kr1,05 kr (3%)
21. apr. 202639,95 kr1,05 kr (3%)
16. apr. 202641 kr4 kr (9%)
15. apr. 202645 kr1 kr (2%)
8. apr. 202644 kr1 kr (2%)
2. apr. 202643 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret