Gå til hovedindhold

Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker

ClementoniPuslespilEAN: 8005125250318
Pris fra 58 krtil 79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 6. maj

Sammenlign priser på Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni DC Comics Batman Super Colour Puzzle (104)
58 kr
Til butik
Clementoni DC Comics Batman Super Colour Puzzle (104) billede

Produktinformation

Clementoni Supercolor 25031 puslespil 104 stk Tegneserier

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 25031
EAN: 8005125250318
Varenr.: 3369351
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker
59,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clementoni Puslespil 104 Pcs Batman
-16%66 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clementoni Puslespil 104 Pcs Batman billede

Produktinformation

Dette børnepuslespil fra Clementoni byder på en sjov og lærerig oplevelse med 104 brikker. Puslespil med 104 brikker, Måler 48,5 x 33,5 cm, Designet til at forbedre observationsevnen, Med levende, fængslende billeder, Fremstillet af genbrugsmaterialer, Dette puslespil med 104 brikker er specielt designet til børn og er en engagerende måde at udvikle observationsevnen og de logiske og manuelle færdigheder på. Puslespillet har levende og tiltalende billeder af elskede figurer, som sikrer timevis af sjov for børn, venner og familie. Clementoni er engageret i miljøbevidsthed, bruger genbrugsmaterialer og undgår forurenende stoffer i deres produkter. Puslespillene er fremstillet i Italien og er en kvalitetsudfordring for entusiaster, der sætter pris på detaljer. Derudover tilbyder Clementoni en "lost pieces"-service for ekstra bekvemmelighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
EAN: 8005125250318
Varenr.: D22919
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
DC: Batman - 104 brikker
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK58 kr97 krKøb
2Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
3Teknikproffset DK66 kr115 krKøb
4Nordisk Spil79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker

PriceData har fulgt prisen på Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker i 178 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Clementoni Puslespil - Batman - Super Color - 104 Brikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202658 kr1 kr (2%)
22. maj 202659 kr1 kr (2%)
19. maj 202658 kr6 kr (12%)
9. maj 202652 kr3 kr (6%)
7. maj 202649 kr1 kr (2%)
6. maj 202648 kr1 kr (2%)
2. maj 202649 kr1 kr (2%)
30. apr. 202648 kr1 kr (2%)
19. apr. 202649 kr3 kr (6%)
18. apr. 202652 kr6 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret