Gå til hovedindhold

Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159)

Bright StartsLegetøjEAN: 0074451171596
Pris fra 112 krtil 349,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 237,95 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bright Starts Poppin' Ball Frog™ Boldspil
-48%112 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bright Starts Poppin' Ball Frog™ Boldspil billede

Produktinformation

Latter og sjov venter! Bright Starts Poppin' Ball Frog Toy bringer uendelige grin og sjov med sine hoppende bolde, legende lys og skøre lyde. Opfordr barnet til at kravle, mens de forsøger at fange boldene! Giv den venlige frø en af de 5 medfølgende bolde, og se dem hoppe rundt på hans indbyggede trampolin, hvilket overrasker dit lille barn, når de springer ud. Med 4 måder at lege på—drop, launch, rul og tryk—opmuntrer denne interaktive legetøj til læring om årsag og virkning, samtidig med at det holder babyen underholdt i timevis. Designet til børn fra 6 måneder og opefter, er det den perfekte tilføjelse til din samling af babylegetøj. Boldspil er en velkendt og effektiv måde for babyer og småbørn at opbygge udviklingsmæssige færdigheder, samtidig med at de har det sjovt. "Prøv mig" batterier medfølger; skift ud med 4 AA-batterier, når du er klar til at lege derhjemme. Fantastisk til gaveanledninger: fødselsdage, helligdage eller bare fordi—denne frøven vil helt sikkert hoppe ind i barnets hjerte! For at rengøre, tørres legetøjet blot af med en fugtig klud og mild sæbe.

Produktspecifikationer

Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: BS-17159
EAN: 0074451171596
Varenr.: 3346178
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni BRIGHT STARS interaktiv aktivitetslegetøj Poppin' Ball Frog 17159
258,6 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Poppin' Ball Frog Boldspil
-20%279,96 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Poppin' Ball Frog Boldspil billede

Produktinformation

Latter og sjov venter! Bright Starts Poppin' Ball Frog Toy bringer uendelige grin og sjov med sine hoppende bolde, legende lys og skøre lyde. Opfordr barnet til at kravle, mens de forsøger at fange boldene! Giv den venlige frø en af de 5 medfølgende b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LEGETØJ, Spil & puslespil, Tilbud
EAN: 0074451171596
Varenr.: shopify_ZZ_15471452160373_55972503060853
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159)
308 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Bright Starts - Poppende Frø med bolde
349,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bright Starts Aktivitetslegetøj - Poppin' Ball Frog
349,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Poppin Ball Frog Boldspil
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK112 kr151 krKøb
2CS MEGASTORE DK258,6 kr297,6 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn279,96 kr279,96 krKøb
4Teknikproffset DK308 kr367 krKøb
5Legebyen DK349,95 kr388,95 krKøb
6Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb
7BabySam DK349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159)

PriceData har fulgt prisen på Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 53% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 48% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bright Starts Poppin' Ball Frog – legetøj med hoppende bold - (BS-17159) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026112 kr112 kr (50%)
19. maj 2026224 kr9 kr (4%)
14. maj 2026215 kr7 kr (3%)
22. apr. 2026222 kr9 kr (4%)
21. apr. 2026213 kr102 kr (92%)
11. apr. 2026111 kr111 kr (50%)
9. apr. 2026222 kr9 kr (4%)
3. apr. 2026213 kr9 kr (4%)
10. mar. 2026222 kr1 kr (0%)
9. mar. 2026223 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret