Gå til hovedindhold

Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang

ClementoniPuslespilEAN: 8005125335527
Pris fra 145 krtil 229,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni Manhattan Balcony Sunset (3000)
145 kr
Til butik
Clementoni Manhattan Balcony Sunset (3000) billede

Produktinformation

Clementoni Manhattan balcony sunset Puslespil 3000 stk By

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 33552
EAN: 8005125335527
Varenr.: 3220662
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang
155 kr
Til butik
Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang billede

Produktinformation

", 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang, Generelt, Materiale, Pap, Stykker, 3.000 stk, Type puslespil, Klassisk, Tema, Byer og bygninger, Info om indpakning, Emballagens størrelse, 60 x 278 x 418 mm, Emballagens vægt, 1.80 kg, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl. ".

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
EAN: 8005125335527
Varenr.: C82012
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Manhattan Balcony Sunset
199 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Puslespil Manhattan balcony 3000 brikker
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2Teknikproffset DK155 kr214 krKøb
3Puzzleshop.dk199 kr199 krKøb
4Legekæden229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang

PriceData har fulgt prisen på Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang i 172 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clementoni 3000 stk Højkvalitets kollektion Manhattan Balkon Solnedgang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026145 kr2 kr (1%)
12. maj 2026147 kr2 kr (1%)
9. maj 2026145 kr2 kr (1%)
8. maj 2026147 kr2 kr (1%)
2. maj 2026145 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026147 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026146 kr19 kr (12%)
22. jan. 2026165 kr19 kr (13%)
21. jan. 2026146 kr19 kr (12%)
9. jan. 2026165 kr20 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret