Gå til hovedindhold

Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml

CleanParfume og eau de cologneEAN: 0874034011611
Pris fra 260 krtil 469,95 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 209,95 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
CLEAN Reserve Skin EDP, 50 ml.
-55%260 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CLEAN Reserve Skin EDP, 50 ml. billede

Produktinformation

Med Clean Skin får du en delikat og feminin duft, velegnet til dig, der søger følelsen af velære og skønhed. Skin parfumen er inspireret af elegange duftnoter fra blomster og moskus. Alle Clean parfumer er rene og fri fra sulfater og parabener.

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: CLEAN
EAN: 0874034011611
Varenr.: CLEAN0186
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clean reserve eau de parfum floral musk 50ml
279 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Skin Reserve Blend EDP 50 ml
279 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve Skin 50 ml
285 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLEAN Reserve Blend Skin Edp 50ml
-40%358 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Reserve - Skin Blend EDP 50 ml
396 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml
406 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
CLEAN Reserve Blend Skin EDP, 50 ml.
407,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Reserve Skin Eau De Parfum 50 ml
-15%408 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Skin Reserve Blend Eau de Parfum - 50 ml
422 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CLEAN Reserve Skin EdP (50ml)
-26%442 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Perfume Reserve Skin [Reserve Blend] EDP 50 ml
-25%446,25 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Reserve - Skin Blend Eau De Parfum Edp 50 Ml
469,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop260 kr260 krKøb
2Hobbix279 kr279 krKøb
3CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
4Beautycos DK285 kr314 krKøb
5Teknikproffset DK358 kr407 krKøb
6Proshop DK396 kr435 krKøb
7Lyko DK406 kr406 krKøb
8Ren-velvaereshop.dk407,95 kr407,95 krKøb
9Cocopanda DK408 kr408 krKøb
10NordicFeel DK422 kr422 krKøb
11Bangerhead DK442 kr442 krKøb
12NiceHair.dk446,25 kr446,25 krKøb
13Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clean Skin & Citron Fig Reserve Blend 2x EdP 50 ml - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026260 kr19 kr (7%)
20. maj 2026279 kr19 kr (7%)
5. maj 2026260 kr19 kr (7%)
3. maj 2026279 kr19 kr (7%)
21. apr. 2026260 kr19 kr (7%)
20. apr. 2026279 kr19 kr (7%)
12. mar. 2026260 kr19 kr (7%)
11. mar. 2026279 kr19 kr (7%)
5. feb. 2026260 kr19 kr (7%)
26. dec. 2025279 kr19 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret