Gå til hovedindhold

Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml

CleanParfume og eau de cologneEAN: 0874034014797
Pris fra 222 krtil 356 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
CLEAN Reserve Warm Cotton EDP, 30 ml.
-50%222 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CLEAN Reserve Warm Cotton EDP, 30 ml. billede

Produktinformation

CLEAN Reserve Warm Cotton EDP i 30 ml er en fortryllende duft, der omslutter dig i en aura af renhed og komfort. Denne parfume indfanger duften af nyvasket bomuld og varme lagner, og skaber en følelse af ro og velvære. Nøgleegenskaber: Ren og Komfortabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: CLEAN
EAN: 0874034014797
Varenr.: CLEAN0235
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml
255 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Reserve Warm Cotton Eau De Parfum 30ml
-15%289 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clean Reserve Warm Cotton Eau De Parfum 30ml billede

Produktinformation

Reserve Warm Cotton er inspireret af følelsen af den bedste komfort og ultimative hygge, der er uimodståelig frisk og indbydende. Duften bringer den ultimative følelse af luksuriøs komfort med en blanding af florale bomuldsakkorder, lilje, amber og tre dimensioner af moskus.

Produktspecifikationer

Mærke: CLEAN
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 56427
EAN: 0874034014797
Varenr.: 3281105
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve Warm Cotton EDP 30 ml
289 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clean Reserve Warm Cotton EdP (30 ml)
-37%291 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Reserve Warm Cotton Eau de Parfum - 30 ml
304 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Perfume Reserve Warm Cotton [Reserve Blend] EDP 30 ml
-32%313,8 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve Warm Cotton Eau de Parfum 30 ml
314 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Clean Reserve Warm Cotton EdP 30 ml
323,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clean Reserve - Varm bomuld EDP 30 ml
356 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop222 kr222 krKøb
2Proshop DK255 kr294 krKøb
3Cocopanda DK289 kr289 krKøb
4Beautycos DK289 kr318 krKøb
5Bangerhead DK291 kr291 krKøb
6NordicFeel DK304 kr304 krKøb
7NiceHair.dk313,8 kr313,8 krKøb
8Lyko DK314 kr314 krKøb
9Ren-velvaereshop.dk323,95 kr323,95 krKøb
10Teknikproffset DK356 kr405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Clean Reserve - Warm Cotton [Reserve Blend] Eau De Parfum, Unisex, 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026222 kr33 kr (13%)
20. maj 2026255 kr33 kr (15%)
5. maj 2026222 kr33 kr (13%)
3. maj 2026255 kr33 kr (15%)
21. apr. 2026222 kr33 kr (13%)
20. apr. 2026255 kr33 kr (15%)
12. mar. 2026222 kr33 kr (13%)
11. mar. 2026255 kr33 kr (15%)
21. jan. 2026222 kr23 kr (9%)
20. jan. 2026245 kr23 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret