Gå til hovedindhold

CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml

CleanParfume og eau de cologneEAN: 0874034011611
Pris fra 279 krtil 469,95 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 190,95 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 21. maj

Sammenlign priser på CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clean reserve eau de parfum floral musk 50ml
279 kr
Til butik
Clean reserve eau de parfum floral musk 50ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dufte
EAN: 0874034011611
Varenr.: 874034011611
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Skin Reserve Blend EDP 50 ml
279 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve Skin 50 ml
285 kr
Til butik
Clean Reserve Skin 50 ml billede

Produktinformation

⭐ Hudnær muskduft · Unisex · Eau de Parfum · Ideel til layering En silkeblød, intim signaturduft, der gengiver fornemmelsen af ren, varm hud. Denne Eau de Parfum folder sig ud med rene, cremede muskfacetter og en diskret floral transparens, som bliver liggende tæt på huden og skaber en rolig, omsluttende aura dagen igennem. Duftoplevelse Bløde, rene musknoter, der smelter sammen med din egen duft Fine florale nuancer for lethed og renhed Kremet, beroligende varme med en elegant, pudret finish Fordele Hudnær og subtil – aldrig overvældende Velegnet til alle årstider og anledninger Unisex udtryk, der klæder både feminine og maskuline stilarter Skabt til at kunne bæres alene eller i lag med andre dufte Eau de Parfum-koncentration for en mere varig duftoplevelse Sådan bruger du den Påfør 1–3 sprøjt på pulspunkter som hals, håndled og bryst. Lad duften sætte sig på huden – undgå at gnide håndleddene mod hinanden. For bedre holdbarhed: spray på let fugtet hud eller over en neutral bodylotion. Til layering: brug den som blød base, og byg op med en frisk, floral eller varm duft ovenpå for et personligt udtryk. Resultat Et rent, naturligt og ekstremt behageligt duftslør, der føles som din egen hud – blot varmere, blødere og mere indbydende.

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 874034011611
EAN: 0874034011611
Varenr.: 874034011611
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLEAN Reserve Blend Skin Edp 50ml
-40%358 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Reserve - Skin Blend EDP 50 ml
396 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
CLEAN Reserve Blend Skin EDP, 50 ml.
407,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Reserve Skin Eau De Parfum 50 ml
-15%408 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CLEAN Reserve Skin EdP (50ml)
-31%411 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Skin Reserve Blend Eau de Parfum - 50 ml
422 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Perfume Reserve Skin [Reserve Blend] EDP 50 ml
-25%446,25 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml
447 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Reserve - Skin Blend Eau De Parfum Edp 50 Ml
469,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix279 kr279 krKøb
2CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
3Beautycos DK285 kr314 krKøb
4Teknikproffset DK358 kr407 krKøb
5Proshop DK396 kr435 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk407,95 kr407,95 krKøb
7Cocopanda DK408 kr408 krKøb
8Bangerhead DK411 kr411 krKøb
9NordicFeel DK422 kr422 krKøb
10NiceHair.dk446,25 kr446,25 krKøb
11Lyko DK447 kr447 krKøb
12Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for CLEAN Reserve Skin [Reserve Blend] Eau de Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026279 kr19 kr (7%)
21. maj 2026260 kr19 kr (7%)
20. maj 2026279 kr19 kr (7%)
5. maj 2026260 kr19 kr (7%)
3. maj 2026279 kr19 kr (7%)
21. apr. 2026260 kr19 kr (7%)
20. apr. 2026279 kr19 kr (7%)
12. mar. 2026260 kr19 kr (7%)
11. mar. 2026279 kr19 kr (7%)
5. feb. 2026260 kr19 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret