Gå til hovedindhold

Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml

CleanKropsshampooEAN: 0874034012748
Pris fra 119 krtil 180 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clean Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml
119 kr
Til butik
Clean Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml billede

Produktinformation

Clean Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash er en luksuriøs og skånsom shampoo og body wash, der efterlader huden og håret frisk og ren. Den unikke formel er beriget med nærende og naturlige ingredienser som buriti og aloe, der hydrerer og plejer både hud og hår. Anvendelse: For at bruge produktet, påfør en passende mængde på vådt hår og krop, massér forsigtigt og skyl derefter grundigt. Gentag om nødvendigt. Nyd den forfriskende og beroligende duft, mens den blide formel renser og plejer din hud og hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: Kropspleje
Størrelse: 296.00ml
Artikel nr.: 874034012748
EAN: 0874034012748
Varenr.: 874034012748
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
CLEAN Reserve Body Wash, 296 ml.
-32%122 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CLEAN Reserve Body Wash, 296 ml. billede

Produktinformation

CLEAN Reserve Body Wash er en luksuriøs og skånsom kropsvask, der renser huden effektivt samtidig med at den efterlader den blød og velduftende. Den lette og skummende formel fjerner snavs og urenheder uden at tørre huden ud. Beriget med nøje udvalgte ing...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clean
Kategori: CLEAN
EAN: 0874034012748
Varenr.: CLEAN0213
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
CLEAN RESERVE Buriti Hydrating Body Wash, 296ml.
126,95 kr
Til butik
CLEAN RESERVE Buriti Hydrating Body Wash, 296ml. billede

Produktinformation

De dejlige dufte fra Clean Reserve parfumerne har nu fået selskab af en Body Wash. CLEAN RESERVE Buriti & Aloe Purifying Body Wash er en blid, rensende og fugtgivende bodyshampoo, der efterlader huden ren og beroliget. En blanding af æteriske olier give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CLEAN
Kategori: CLEAN Reserve
EAN: 0874034012748
Varenr.: 33901
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Reserve - Buriti & Aloe Body Wash 296ml
133 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml
-25%135 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clean Reserve - Buriti & Aloe Body Wash 296 ml
165 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clean Reserve Buriti & Aloe Shower Gel 296 ml
165 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Reserve Buriti & Aloe Shower Gel 296 ml
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK119 kr148 krKøb
2Brandshop122 kr122 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk126,95 kr126,95 krKøb
4Proshop DK133 kr172 krKøb
5NiceHair.dk135 kr135 krKøb
6Teknikproffset DK165 kr214 krKøb
7NordicFeel DK165 kr165 krKøb
8Lyko DK180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml

PriceData har fulgt prisen på Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 14% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clean Perfume Reserve Hair & Body Buriti & Aloe Body Wash 296 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026119 kr11 kr (10%)
21. apr. 2026108 kr11 kr (9%)
20. apr. 2026119 kr11 kr (10%)
12. mar. 2026108 kr4 kr (4%)
11. mar. 2026112 kr4 kr (4%)
5. feb. 2026108 kr28 kr (35%)
21. jan. 202680 kr39 kr (33%)
20. jan. 2026119 kr39 kr (49%)
6. jan. 202680 kr39 kr (33%)
5. jan. 2026119 kr39 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret