Gå til hovedindhold

Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml

CLEANParfume og eau de cologneEAN: 0874034015275
Pris fra 256 krtil 440 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clean Classic Tropical Escape Eau De Toilette 60ml
-20%256 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clean Classic Tropical Escape Eau De Toilette 60ml billede

Produktinformation

Clean Classic Tropical Escape er en solrig og eksotisk duft med ananas, kokosmælk og sandeltræ – perfekt til sommer og ferie.

Produktspecifikationer

Mærke: CLEAN
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 63397
EAN: 0874034015275
Varenr.: 3322676
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CLEAN - Tropical Escape Eau de Toilette - 60 ml
-38%274,95 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Clean Classic Tropical Escape EdT 60 ml
309,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Classic Tropical Escape Eau De Toilette 60 ml
318 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml
385 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
CLEAN Classic Tropical Escape Eau de Toilette 60 ml
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK256 kr256 krKøb
2BilligParfume.dk274,95 kr274,95 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk309,95 kr309,95 krKøb
4Proshop DK318 kr357 krKøb
5CS MEGASTORE DK385 kr424 krKøb
6Lyko DK440 kr440 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml

PriceData har fulgt prisen på Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clean Clean, Classic Tropical Escape, Eau De Toilette, Unisex, 60 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026256 kr18,95 kr (7%)
20. apr. 2026274,95 kr7,96 kr (3%)
19. apr. 2026282,91 kr7,96 kr (3%)
11. apr. 2026274,95 kr15,95 kr (6%)
27. mar. 2026259 kr17,4 kr (6%)
26. mar. 2026276,4 kr
24. mar. 2026276,42 kr18,58 kr (6%)
21. mar. 2026295 kr3,05 kr (1%)
16. mar. 2026291,95 kr3,05 kr (1%)
15. mar. 2026295 kr3,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret