Gå til hovedindhold

Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm

ClatronicVand- og støvsugereEAN: 4006160821970
Pris fra 222 krtil 319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clatronic HS 2631 Støvsuger
222 kr
Til butik
Clatronic HS 2631 Støvsuger billede

Produktinformation

Clatronic HS 2631 - Støvsuger - håndmodel - pose

Produktspecifikationer

Mærke: Clatronic
Artikel nr.: HS 2631
EAN: 4006160821970
Varenr.: 992691689
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm
274 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Clatronic HS 2631 - grå, støvpose, 700 W
289 kr
Til butik
Håndstøvsuger Clatronic HS 2631 - grå, støvpose, 700 W billede

Produktinformation

Fordele ved håndstøvsuger til hurtig rengøringClatronic HS 2631 er en kompakt håndstøvsuger til tør rengøring i hjemmet, bilen eller på kontoret. Den lette plastkonstruktion og den praktiske skulderrem gør den nem at bære rundt, mens den lange netledning på 6 m giver god rækkevidde. Den grå model bruger støvpose og har en kapacitet på 0,8 l, så små og mellemstore opgaver klares effektivt.Praktisk tilbehør og enkel brugMedfølgende fugemundstykke og børstemundstykke hjælper dig med at komme ind i sprækker og skånsomt støvsuge følsomme overflader. Det aftagelige filter gør rengøring og vedligeholdelse enkel. HS 2631 arbejder ved 230 V/50 Hz og har en maksimal effekt på 700 W, så du får stabil ydeevne til daglige opgaver.Rengøringstype: TørStøvbeholder: StøvposeKapacitet: 0,8 lMateriale: PlastFarve: GråEffekt: 700 WSpænding/frekvens: 230 V / 50 HzKabel­længde: 6 mH × B × D: 12 × 24 × 15 cmTilbehør: Fugemundstykke, børstemundstykkeFilter: AftageligtSkulderrem: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Clatronic
Kategori: Støvsugere
Vægt: 1.8g
EAN: 4006160821970
Varenr.: 1894674
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Clatronic HS 2631 - grå, støvpose, 700 W
309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Clatronic HS 2631 Støvsuger
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK222 kr222 krKøb
2CS MEGASTORE DK274 kr313 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Vivas DK309 kr388 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm

PriceData har fulgt prisen på Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Clatronic HS 2631, Dry, Støvpose, Grå, 0,8 L, Plast, Vekselstrøm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026222 kr2 kr (1%)
29. maj 2026220 kr2 kr (1%)
25. maj 2026222 kr2 kr (1%)
22. maj 2026220 kr8 kr (4%)
10. maj 2026228 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026228 kr6 kr (3%)
18. apr. 2026222 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026220 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026219 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret