Gå til hovedindhold

Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting

Uyuni LightingLED-pærerEAN: 5708311301353
Pris fra 166 krtil 207 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Uyuni Lighting Uyuni LED Kronelys hvid 2-pak 20,5 cm
-36%166 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Uyuni Lighting Uyuni LED Kronelys hvid 2-pak 20,5 cm billede

Produktinformation

Uyuni Lighting Uyuni LED Kronelys hvid 2-pak 20,5 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskæder & dekorationsbelysning
EAN: 5708311301353
Varenr.: 509738-01
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
UYUNI LED lys 20 cm - 2 stk
-30%181,3 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UYUNI LED lys 20 cm - 2 stk billede

Produktinformation

UYUNI led lys med blød bevægelig flamme, så lyset ser ægte og naturtro. De høje LED lys er hyggelige til at skabe stemning, og er desuden også bedre for dit indeklima. UYUNI led lysene kan også bruges på steder hvor man normalt ikke må have ild, som skole...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: kunstige lys
EAN: 5708311301353
Varenr.: 62296
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED stagelys, Nordic white, Smooth, 2-pak, 2,3x20,5 cm
-20%207 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LED stagelys, Nordic white, Smooth, 2-pak, 2,3x20,5 cm billede

Produktinformation

Uyuni LED stearinlys/stagelys - kronelys, Nordic white, Smooth, 2-pak, 2,3x20,5 cm Dette smalle krone LED stearinlys står rank og smukt Uparfumeret To stearinlys i pakken Indbygget 6-timers timer Patentanmeldt 3D Flamme Bruger 2 x AAA batterier (ikke inkl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uyuni
Kategori: LED stearinlys
Farve: Hvid
EAN: 5708311301353
Varenr.: UL-TA-NW02320-2
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting
-20%207 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uyuni LED kronelys, batteri, hvid
207 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK166 kr215 krKøb
2Fenomen.dk181,3 kr181,3 krKøb
3Lamper.dk207 kr207 krKøb
4Tendensshop207 kr207 krKøb
5LampeGuru.dk207 kr207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting

PriceData har fulgt prisen på Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting i 184 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 166 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Classic Taper Candles LED Lys 2 stk - B2,3 x H20,5 - Hvid - Uyuni Lighting de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026166 kr9 kr (6%)
3. apr. 2026157 kr7 kr (4%)
28. mar. 2026164 kr15 kr (8%)
27. mar. 2026179 kr15 kr (9%)
26. mar. 2026164 kr15 kr (8%)
6. mar. 2026179 kr18 kr (11%)
4. mar. 2026161 kr18 kr (10%)
3. mar. 2026179 kr18 kr (11%)
30. jan. 2026161 kr18 kr (10%)
7. jan. 2026179 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret