Gå til hovedindhold

Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest

ClarinsEyelinerEAN: 3380810269383
Pris fra 125 krtil 195 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest
125 kr
Til butik
Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest billede

Produktinformation

Varemærke: Clarins, Type: Make-up, Undergruppe: Eye Pencil, Navn: Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Eyeliner / Kajal
EAN: 3380810269383
Varenr.: C46246
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clarins waterproof pencil eyeliner longlasting 05 forest 0,29g
129 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Waterproof Eye Pencil Forest
-25%146 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Waterproof Eye Pencil Forest billede

Produktinformation

Waterproof Pencil - den super-resistente øjenblyant. Med et enkelt strøg åbnes og fremhæves øjnene med et enkelt strøg. (En genistreg!) Med den perfekt skarpe og præcise spids og den smeltende konsistens har du alt, hvad du behøver for nemt at skabe den perfekte streg. Den vandfaste blyant følger øjenomgivelsernes kurver og giver et mesterligt resultat hver gang. Farven sætter sig med det samme og er både intens og langtidsholdbar.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 8g
Artikel nr.: 12871475005
EAN: 3380810269383
Varenr.: B049413
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Waterproof Eyeliner Pencil - 05 Forest 0.29 g
-25%146,25 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Waterproof Eye Pencil 05 Forest
147 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Waterproof Eye Pencil 05 Forest
153 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clarins Water-Proof Pencil Eyelinger 05 (Forest)
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK125 kr174 krKøb
2Hobbix129 kr129 krKøb
3Bangerhead DK146 kr146 krKøb
4NiceHair.dk146,25 kr146,25 krKøb
5Lyko DK147 kr147 krKøb
6NordicFeel DK153 kr153 krKøb
7EauDeParfum.dk195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest

PriceData har fulgt prisen på Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest i 182 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Clarins Waterproof Long Lasting Eyeliner Pencil 0.29 gr #05 Forest de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026125 kr21 kr (14%)
1. maj 2026146 kr17 kr (13%)
30. apr. 2026129 kr10 kr (8%)
29. apr. 2026119 kr2 kr (2%)
28. apr. 2026121 kr8 kr (6%)
16. apr. 2026129 kr7 kr (5%)
15. apr. 2026136 kr7 kr (5%)
10. apr. 2026129 kr2 kr (2%)
9. apr. 2026127 kr2 kr (2%)
15. mar. 2026129 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret