Gå til hovedindhold

Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml)

ClarinsSolcremeEAN: 3666057217364
Pris fra 201 krtil 227 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ 150 ml
201 kr
Til butik
Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ 150 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Kroppen
Farve: 12
Artikel nr.: 3666057217364
EAN: 3666057217364
Varenr.: 20908322
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Sun Care Body Lotion Spray SPF 50+ 150 ml
-25%206,25 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Sun Care Body Lotion Spray SPF 50+ 150 ml billede

Produktinformation

Clarins Sun Care Body Lotion Spray SPF 50+ har designet en solcreme på spray med meget høj beskyttelse i, nemlig SPF 50+. Den satinbløde lotion, er let at fordele og absorberes hurtigt i huden. Så endelig findes der en solcreme med ekstra høj beskyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Sunscreen
EAN: 3666057217364
Varenr.: 79456
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Sun Body Spray Lotion SPF 50+ 150 ml
207 kr
Til butik
Clarins Sun Body Spray Lotion SPF 50+ 150 ml billede

Produktinformation

Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ Body er en mælkeagtig solbeskyttende spray med en let konsistens - for en behagelig fornemmelse og fugtet hud, der er beskyttet mod de skadelige virkninger og frie radikaler, som solen kan skabe. På trods af solsprayens lette konsistens giver den en høj og sikker beskyttelse. Sprayformatet gør påføringen hurtig og nem, hvilket er ideelt til udendørs aktiviteter. Konsistensen absorberes hurtigt og har en usynlig finish - ingen hvid film og ingen klæbrig følelse!- Solbeskyttelse til kroppen- Fugtgivende og hurtigt absorberende formel- SPF 50+- Usynlig finish- Velegnet til alle hudtyper91 %* af kvinderne følte, at hudens ungdommelige udseende blev bevaret.92 %* af kvinderne følte, at deres kulør blev forskønnet.*Tilfredshedstest, 94 kvinder, efter 14 dages anvendelse af Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ Body.Anvendelse:Påfør ofte for at opretholde en god beskyttelse. Vær især opmærksom på dette, når du har badet, tørret dig eller svedt. Clarins Sun Body Spray Lotion SPF 50+ 150 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Til kroppen
Størrelse: 150.000000000
Artikel nr.: 12817264020
EAN: 3666057217364
Varenr.: 1078-B19-0050
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml)
-22%215 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SPF50+ Body - 50 ml
227 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK201 kr240 krKøb
2NiceHair.dk206,25 kr206,25 krKøb
3Lyko DK207 kr207 krKøb
4Bangerhead DK215 kr215 krKøb
5NordicFeel DK227 kr227 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml)

PriceData har fulgt prisen på Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 227 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Clarins Sun Spray Lotion Very High Protection SpF 50 + Body (50 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026201 kr31 kr (18%)
27. maj 2026170 kr25 kr (13%)
26. maj 2026195 kr24 kr (14%)
25. maj 2026171 kr24 kr (12%)
23. maj 2026195 kr25 kr (15%)
22. maj 2026170 kr1 kr (1%)
21. maj 2026171 kr26 kr (13%)
19. maj 2026197 kr27 kr (16%)
18. maj 2026170 kr27 kr (14%)
15. maj 2026197 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret