Gå til hovedindhold

Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml

ClarinsTonereEAN: 3666057216725
Pris fra 157 krtil 220 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 136 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clarins Soothing Toning Lotion 200 ml
157 kr
Til butik
Clarins Soothing Toning Lotion 200 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Clarins, Navn: Clarins Soothing Toning Lotion 200 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Rengøring
EAN: 3666057216725
Varenr.: C63447
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin (200ml)
-25%180 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin (200ml) billede

Produktinformation

Alkoholfri toner, der er rig på planteekstrakter til en komplet rensningsrutine til meget tør og følsom hud. Den lette geltekstur giver komfort og efterlader huden smidig og forberedt til efterfølgende hudpleje. Indeholder et Microbiote-kompleks, der hjælper med at afbalancere hudens mikrobiom (bakteriefloraen i huden). Echinacea og økologiske kamilleekstrakter beroliger huden.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Ansigtsvand & toner
Størrelse: 200 ml
Vægt: 248g
Artikel nr.: 12801650020
EAN: 3666057216725
Varenr.: B067651
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Soothing Toning Lotion 200 ml
180 kr
Til butik
Clarins Soothing Toning Lotion 200 ml billede

Produktinformation

Soothing Toning Lotion er en toner, der er specielt udviklet til meget tør eller sensitiv hud. Den fjerner makeup, beroliger huden og hjælper den til at bevare sin balance. Formlen er rig på kamilleekstrakt, der beroliger og blødgør tør hud. Formlen er også beriget med Clarins Microbiota Complex, en kombination af polyfenoler fra safranblomster og marinebaseret præbiotika, der hjælper med at opretholde balancen i hudens mikrobiom. Nyt design med en endnu mere miljøvenlig flaske.- Beroliger, blødgør og fjerner makeup- For en frisk og behagelig hud- Velegnet til meget tør eller sensitiv hud94 %* af kvinderne følte, at deres hud blev beroliget.*Forbrugertest - 114 kvinder - efter 14 dage.Anvendelse:På ren hud: Mæt to vatrondeller med toneren og stryg dem nænsomt over ansigt og hals. Tør ansigtet af, eller lad huden være fugtig, hvis du efterfølgende anvender en ansigtsolie. Toneren kan også anvendes efter en scrub eller maske for at fjerne overskydende produkt og forberede huden til næste trin i hudplejerutinen. Clarins Soothing Toning Lotion 200 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Toner
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 12801650020
EAN: 3666057216725
Varenr.: 1078-B04-0200
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
2Bangerhead DK180 kr180 krKøb
3Lyko DK180 kr180 krKøb
4NordicFeel DK220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml i 168 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Clarins Soothing Toning Lotion Very Dry Or Sensitive Skin - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026157 kr14 kr (8%)
6. maj 2026171 kr21 kr (11%)
20. apr. 2026192 kr56 kr (41%)
19. apr. 2026136 kr56 kr (29%)
16. apr. 2026192 kr51 kr (36%)
13. apr. 2026141 kr5 kr (4%)
10. apr. 2026136 kr56 kr (29%)
7. apr. 2026192 kr31 kr (19%)
6. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026160 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret