Gå til hovedindhold

Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml

ClarinsFoundation og concealereEAN: 3380810234336
Pris fra 311 krtil 415 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 20. maj

Sammenlign priser på Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 311 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Skin Illusion SPF 15 Foundation 108 Sand
-25%311 kr
Før 415 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Skin Illusion SPF 15 Foundation 108 Sand billede

Produktinformation

Skin Illusion foundation er en rigtig strålingsforstærker! Med en ny kombination af pigmenter og plejende olier giver den effekten af et tyndt slør på huden og skaber en fjerlet serumtekstur, der føles frisk og smidig. Huden bliver udglattet, fuld af udstråling og hudfejl bliver visuelt reduceret for et naturligt, strålende og fejlfrit look. Let at påføre dråbe for dråbe takket være den smarte pipetteapplikator. Resultat : En mere ensartet og lysende hudtone og en hud, der udstråler et naturligt look. Indeholder rød jania (fremmer en ""gennemsigtig"" teint), marietidsel (nærer og beroliger), økologisk livets blad (fremmer hudens naturlige hydrering) og SPF 15 & Anti-pollution kompleks (giver beskyttelse mod UV-stråler, forurening og frie radikaler).

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Foundation
Vægt: 130g
Artikel nr.: 12860274108
EAN: 3380810234336
Varenr.: B045718
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml
-25%311,25 kr
Før 415 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml billede

Produktinformation

Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 er en super naturlig foundation, velegnet til alle hudtyper og toner. En kombination af pigmenter og nærende olier giver en let og fugtgivende foundation, der ligger sig helt naturligt på huden og g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3380810234336
Varenr.: 76171
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Skin Illusion SPF15 108 Sand - 30 ml
329 kr
Til butik
Clarins Skin Illusion SPF15 108 Sand - 30 ml billede

Produktinformation

Avanceret foundation med serum-teknologi og beskyttelse Clarins Skin Illusion SPF15 repræsenterer en revolution inden for foundation-teknologi, hvor avanceret serum-formel møder premium hudpleje. Denne elegante foundation smelter sømløst ind i huden og leverer en naturlig, jævn dækning, der fremhæver din naturlige skønhed med en subtil glowende finish. Beriget med potente botaniske ingredienser som red jania, marietidsel og leaf of live, plejer den aktivt huden, mens den giver perfekt dækning. Det innovative Anti-Pollution Complex tilbyder omfattende beskyttelse mod UV-stråler, miljøforurening og frie radikaler, mens SPF 15 sikrer daglig solbeskyttelse. Den smarte doseringspipette muliggør præcis applicering og optimal kontrol over dækningen. Et mesterværk, der transformerer din makeup-ritual til en luksuriøs hudplejeopplevelse. Hvad der gør denne foundation ekstraordinær Avanceret serum-teknologi, der smelter ind i huden for naturlig, jævn dækning Botanisk kompleks med red jania, marietidsel og leaf of live for aktiv hudpleje Anti-Pollution Complex, der beskytter mod UV-stråler og miljøforurening Præcisionspipette for smidig applicering og optimal dosering Sådan får du det mest ud af din foundation Tag en lille mængde foundation på fingerspidserne og applicer med lette bevægelser over ansigtet fra midten og ud mod siderne, eller brug makeup-svamp eller foundationpensel for professionelt resultat. Oplev den perfekte balance mellem makeup og hudpleje. Opdag Clarins Skin Illusion SPF15 i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 53995
EAN: 3380810234336
Varenr.: 53995
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clarins Skin illusion Foundation Spf 15 30 ml
415 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Skin Illusion Foundation SPF 15 108 W
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK311 kr311 krKøb
2NiceHair.dk311,25 kr311,25 krKøb
3NordicFeel DK329 kr329 krKøb
4EauDeParfum.dk415 kr415 krKøb
5Lyko DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 215,4 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 311 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Clarins Skin Illusion Natural Hydrating Foundation SPF15 - 108 Sand 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026311 kr62 kr (25%)
20. maj 2026249 kr62 kr (20%)
18. maj 2026311 kr11 kr (4%)
17. maj 2026300 kr21 kr (7%)
13. maj 2026321 kr38 kr (13%)
9. maj 2026283 kr28 kr (9%)
30. apr. 2026311 kr21 kr (6%)
29. apr. 2026332 kr39 kr (13%)
28. apr. 2026293 kr57 kr (16%)
27. apr. 2026350 kr57 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret