Gå til hovedindhold

Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml

ClarinsLotion og fugtighedscremeEAN: 3666057003417
Pris fra 239 krtil 375 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clarins Men Super Moisture Balm - Comfort 50 ml
239 kr
Til butik
Clarins Men Super Moisture Balm - Comfort 50 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Clarins, Type: Skin Care, Undergruppe: Day Cream, Navn: Clarins Men Super Moisture Balm - Comfort 50 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Dagcreme
EAN: 3666057003417
Varenr.: C48828
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml
280 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Men Super Moisture Balm (50ml)
-25%281 kr
Før 375 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Men Super Moisture Balm (50ml) billede

Produktinformation

Ultra-komfortgivende ansigtsbalm til alle mænd, hvis hud savner komfort og føles strøm. Den usynlige og ikke-olierede balm giver dæmpning til hud, der er irriteret af blandt andet vinterkulde. Huden bliver øjeblikkeligt genfugtet med en frisk og naturlig duft. Dermatologisk testet. Ikke poretilstoppende.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Fugtning
Vægt: 88g
Artikel nr.: 12820652012
EAN: 3666057003417
Varenr.: B049419
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Men Super Moisture Balm 50 ml
300 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ClarinsMen Super Moisture Balm Dry Skin 50 ml
375 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK239 kr288 krKøb
2CS MEGASTORE DK280 kr319 krKøb
3Bangerhead DK281 kr281 krKøb
4NordicFeel DK300 kr300 krKøb
5EauDeParfum.dk375 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 223,6 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Clarins Men Super Moisture Balm Comfort mand 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026239 kr20 kr (8%)
5. maj 2026259 kr22 kr (8%)
3. maj 2026281 kr22 kr (8%)
30. apr. 2026259 kr19 kr (8%)
27. apr. 2026240 kr19 kr (7%)
21. apr. 2026259 kr51 kr (16%)
20. apr. 2026310 kr51 kr (20%)
17. apr. 2026259 kr20 kr (8%)
11. apr. 2026239 kr12 kr (5%)
9. apr. 2026251 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret