Gå til hovedindhold

Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g

ClarinsLæbestiftEAN: 3666057298899
Pris fra 178 krtil 234 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink 3,5g
-30%178 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink 3,5g billede

Produktinformation

Joli Rouge Velvet Lipstick er en højpigmenteret leppestift med en elegant, mat finish som holder i op til 8 timer. Den cremede formel giver en behagelig følelse på læberne, uden at tørre ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: 63444
EAN: 3666057298899
Varenr.: 3326882
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink
-33%180 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink billede

Produktinformation

Joli Rouge Velvet er Clarins' mest pigmentrige læbestift, der giver intens farve med en mat finish - samtidig med at konsistensen føles cremet og behagelig på læberne. Den pigmentrige formel giver en jævn, intens farve, der holder i op til 8 timer*. Læbestiften er beriget med [HYDRA]-komplekset - en nærende kombination af hyaluronsyre, plantebaserede ceramider, økologisk kameliaolie og sheasmør - der fugter i op til 8 timer*** og sikrer komfort i op til 12 timer**. Med 87 % hudplejende ingredienser og 82 % af naturlig oprindelse giver den ikke kun farve - den efterlader også læberne hydrerede og smukke, selv når de ikke er sminkede. Intensiv farve og fløjlsblød, mat finish Indeholder hyaluronsyre og ceramider Holder i op til 8 timer Fås i 16 nuancer *Klinisk test, 20 kvinder **Forbrugertest, 108 kvinder ***Klinisk test, 25 kvinder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Størrelse: 758V Sandy Pink
0
Artikel nr.: 12884571764
EAN: 3666057298899
Varenr.: B095537
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Joli Rouge Velvet Lip Stick 4 g - 758
-25%202,5 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Velvet Lip Stick 4 g - 758 billede

Produktinformation

Clarins Joli Rouge Velvet Lip Stick 4 gr. - 758 er Clarins hidtil mest intenst pigmenterede læbestift*. Joli Rouge Velvet giver intens farve og lysende matte læber med en ultra-cremet og behagelig fornemmelse. Takket være den pigmentfyldte tekstur forbliv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Lipstick
EAN: 3666057298899
Varenr.: 117198
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink
205 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g
234 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK178 kr178 krKøb
2Bangerhead DK180 kr180 krKøb
3NiceHair.dk202,5 kr202,5 krKøb
4Lyko DK205 kr205 krKøb
5NordicFeel DK234 kr234 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g

PriceData har fulgt prisen på Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Clarins Joli Rouge Velvet Lipstick 758V Sandy Pink - 3,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026178 kr24 kr (12%)
17. maj 2026202 kr36 kr (15%)
13. maj 2026238 kr22 kr (10%)
9. maj 2026216 kr14 kr (7%)
4. maj 2026202 kr9 kr (5%)
3. maj 2026193 kr9 kr (4%)
2. maj 2026202 kr9 kr (5%)
1. maj 2026193 kr9 kr (4%)
30. apr. 2026202 kr9 kr (5%)
29. apr. 2026193 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret