Gå til hovedindhold

Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml)

ClarinsHudplejeEAN: 3666057098031
Pris fra 200 krtil 397 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Clarins Hydra-Essentiel Matifying Gel, 50 ml.
-50%200 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Hydra-Essentiel Matifying Gel, 50 ml. billede

Produktinformation

Clarins Hydra-Essentiel Matifying Gel er en let og frisk geléformel, der er designet til at give huden intens fugt samtidig med at reducere overskydende glans. Denne gelé er perfekt til personer med kombinationshud eller fedtet hud, da den hjælper med at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Clarins
EAN: 3666057098031
Varenr.: CLARI0499
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clarins Hydra-Essentiel Matte Gel 75 ml Normal To Combination Skin
267 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CLARINS HYDRA ESSENTIEL GEL MAT 75ML
271 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clarins Hydra-Essentiel Matte gel 75 ml
299 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml)
-25%300 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Hydra-Essentiel Matte Gel 75 ml
311 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes & Quenches Matte Gel 75 ml
397 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop200 kr200 krKøb
2Teknikproffset DK267 kr316 krKøb
3CS MEGASTORE DK271 kr310 krKøb
4Beautycos DK299 kr328 krKøb
5Bangerhead DK300 kr300 krKøb
6Lyko DK311 kr311 krKøb
7NordicFeel DK397 kr397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml)

PriceData har fulgt prisen på Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clarins Hydra-Essentiel Moisturizes And Quenches, Matte Gel (75 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026200 kr67 kr (25%)
20. maj 2026267 kr67 kr (34%)
5. maj 2026200 kr89 kr (31%)
3. maj 2026289 kr89 kr (45%)
21. apr. 2026200 kr99 kr (33%)
20. apr. 2026299 kr99 kr (50%)
12. mar. 2026200 kr78 kr (28%)
11. mar. 2026278 kr78 kr (39%)
5. feb. 2026200 kr32 kr (14%)
1. feb. 2026232 kr47 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret