Gå til hovedindhold

Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml)

ClarinsSolcremeEAN: 3666057217357
Pris fra 170 krtil 275 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CLARINS SUN CARE BODY OIL SPF30 150ML
170 kr
Til butik
CLARINS SUN CARE BODY OIL SPF30 150ML billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Kroppen
Farve: 12
Artikel nr.: 3666057217357
EAN: 3666057217357
Varenr.: 20908321
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins - Sun Care Body & Hair Oil Mist SPF30 - 150 ml
-29%195 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml)
-20%220 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml) billede

Produktinformation

Glowing Sun Oil High Protection SPF 30 Body & Hair er en nærende sololie til både krop og hår. Tørolien er hurtigt absorberende og giver en satinagtig finish, uden en fedtet fornemmelse. Påføringen er en sanseoplevelse, og de harmoniske frugtnoter skaber en afslappende duft, der får dig til at nyde din ferie i fulde drag. Solbeskyttelsen er vandresistent og perfekt til udendørs aktiviteter. Den efterlader huden blød, fugtet og beskyttet mod de skadelige virkninger, som solen og frie radikaler kan skabe. Kan også anvendes i håret for at pleje og beskytte mod solens udtørrende effekt. Solbeskyttelse til krop og hår Fugter og giver en satinagtig finish SPF 30 Vandresistent Velegnet til alle hudtyper 98 %* af kvinderne oplevede, at deres tan fik udstråling. 90 %* af kvinderne oplevede, at deres hud øjeblikkeligt blev næret og så smukkere ud. *Tilfredshedstest, 93 kvinder, 14 dage efter at have anvendt Glowing Sun Oil High Protection SPF 30 Body & Hair.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Solbeskyttelse
Vægt: 192g
Artikel nr.: 12817264010
EAN: 3666057217357
Varenr.: B089283
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Glowing Sun Oil High Protection SPF30 Body & Hair - 150 ml
227 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Glowing Sun Oil Body & Hair SPF 30 150 ml
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK170 kr209 krKøb
2BilligParfume.dk195 kr195 krKøb
3Bangerhead DK220 kr220 krKøb
4NordicFeel DK227 kr227 krKøb
5Lyko DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml)

PriceData har fulgt prisen på Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Clarins Glowing Sun Oil High Protection SpF 30 Body And Hair (150 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026170 kr25 kr (13%)
29. maj 2026195 kr25 kr (15%)
27. maj 2026170 kr25 kr (13%)
26. maj 2026195 kr24 kr (14%)
25. maj 2026171 kr24 kr (12%)
23. maj 2026195 kr25 kr (15%)
22. maj 2026170 kr1 kr (1%)
21. maj 2026171 kr24 kr (12%)
19. maj 2026195 kr25 kr (15%)
18. maj 2026170 kr25 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret