Gå til hovedindhold

Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00

ClarinsFoundation og concealereEAN: 3666057031656
Pris fra 239 krtil 282 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BB Skin Detox Fluid SPF 25 00 Fair
-31%239 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BB Skin Detox Fluid SPF 25 00 Fair billede

Produktinformation

BB Skin Detox Fluid SPF 25 er en let fluid, der giver huden en glattere finish med øget udstråling, samtidig med at huden kan ånde. Formlen giver en naturlig dækning og revitaliserer huden: huden balanceres, fugtes og er beskyttet mod UV-stråler og forurening -for en mere veltilpas hud med en sund glød! Dermatologisk testet, ikke-komedogen. Indeholder Clarins’ eksklusive Anti-Pollution Complex. Farvet fluid med SPF 25 Giver glattere hud og øget udstråling Revitaliserer huden Lader huden ånd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: BB-creme
Vægt: 80g
Artikel nr.: 12863675100
EAN: 3666057031656
Varenr.: B078407
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00 billede

Produktinformation

Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 00 er en skøn fugtighedscreme med **farvepigmenter**, som giver en **naturlig dækning** med en åndbar tekstur. Den **afbalancerer huden, genopliver din teint, giver fugt og beskytter huden.** Resultatet er en afbalance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3666057031656
Varenr.: 100341
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 00 Fair
259 kr
Til butik
Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 00 Fair billede

Produktinformation

BB Skin Detox Fluid SPF 25 er en let fluid, der giver huden en glattere finish med øget udstråling, samtidig med at huden kan ånde. Formlen giver en naturlig dækning og revitaliserer huden: huden balanceres, fugtes og er beskyttet mod UV-stråler og forurening -for en mere veltilpas hud med en sund glød! Dermatologisk testet, ikke-komedogen. Indeholder Clarins’ eksklusive Anti-Pollution Complex.• Farvet fluid med SPF 25• Giver glattere hud og øget udstråling • Revitaliserer huden • Lader huden ånde Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 00 Fair...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: BB-Cream
Størrelse: 45.000000000
Artikel nr.: 12863675100
EAN: 3666057031656
Varenr.: 1078-861-0000
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins BB Skin Detox Fluid SPF25 45 ml
282 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK239 kr239 krKøb
2NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
3Lyko DK259 kr259 krKøb
4NordicFeel DK282 kr282 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00

PriceData har fulgt prisen på Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Clarins BB Skin Detox Fluid SPF 25 - 45 ml - 00 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026239 kr8 kr (3%)
30. maj 2026231 kr8 kr (3%)
29. maj 2026239 kr8 kr (3%)
28. maj 2026231 kr8 kr (3%)
27. maj 2026239 kr19 kr (7%)
26. maj 2026258 kr19 kr (8%)
25. maj 2026239 kr21 kr (8%)
24. maj 2026260 kr21 kr (9%)
23. maj 2026239 kr20 kr (8%)
18. maj 2026259 kr20 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret