Gå til hovedindhold

Diverse Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram

DiverseVæg- og vinduesdekorationEAN: 5707167050248
Pris fra 309,95 krtil 379 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69,05 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287,95 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Pailletter, str. 6 mm, 32x25g/ 1 pk.
-15%309,95 kr
Før 365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pailletter, str. 6 mm, 32x25g/ 1 pk. billede

Produktinformation

Kæmpe sortiment af runde, buede pailletter med hul i midten Features: Amount: 32x25 g/ 1 pack

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Pailletter
EAN: 5707167050248
Varenr.: 5707167050248
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pailletter - ø 6 Mm - 32x25 G
309,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram
379 kr
Til butik
Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram billede

Produktinformation

Kæmpe sortiment af runde, buede pailletter med hul i midten. Tilføj lidt ekstra glimmer til dine kreative projekter med dette fantastiske sortiment af pailletter! Pakken indeholder 32 forskellige farver pailletter i varierede størrelser perfekt til at s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pailletter
EAN: 5707167050248
Varenr.: 4649385

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby309,95 kr309,95 krKøb
2Gucca.dk309,95 kr309,95 krKøb
3Nova Nordic A/S379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram

PriceData har fulgt prisen på Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram i 172 dage. Laveste pris i perioden er 287,95 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 309,95 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Cirkel pailletter, 6 mm - 32 pk á 25 gram de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026309,95 kr12 kr (4%)
16. maj 2026321,95 kr8 kr (2%)
15. maj 2026329,95 kr8 kr (2%)
14. maj 2026321,95 kr8 kr (2%)
1. maj 2026329,95 kr49,05 kr (13%)
30. apr. 2026379 kr21,05 kr (6%)
23. apr. 2026357,95 kr36 kr (11%)
16. apr. 2026321,95 kr31 kr (9%)
5. apr. 2026352,95 kr26,05 kr (7%)
4. apr. 2026379 kr26,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret