Gå til hovedindhold

CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401)

CHUCKITTilbehør til hundeEAN: 0660048002284
Pris fra 105 krtil 135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 7. maj

Sammenlign priser på CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
chuckit Ultra Ball XL 9 cm 1 pakke - (CHUC170401)
105 kr
Til butik
chuckit Ultra Ball XL 9 cm 1 pakke - (CHUC170401) billede

Produktinformation

chuckit Ultra bold, chuckit Ultra Ball er specielt designet til apporteringsspillet og hopper højere og længere end nogen anden bold! Bolden er lavet af slidstærkt gummi og er meget synlig takket være de klare farver. Den ekstra tykke gummikerne og kvalitetsmaterialet sikrer, at bolden flyder godt, så chuckit Ultra Ball kan bruges i alle terræner!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: chuckit
Kategori: Hund
EAN: 0660048002284
Varenr.: D11015
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chuckit! ULTRA BALL XL (170401)
109 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401)
109 kr
Til butik
CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401) billede

Produktinformation

Chuckit Ultra Ball er specielt designet til apporteringsleg og hopper højere og længere end nogen anden bold! Bolden er fremstillet af slidstærkt gummi og er meget synlig takket være dens klare farver. Den ekstra tykke gummikerne og kvalitetsmaterialet sikrer, at bolden flyder godt, så Chuckit Ultra Ball kan bruges i ethvert terræn!

Produktspecifikationer

Mærke: CHUCKIT
Kategori: Hunde
Artikel nr.: CHUC170401
EAN: 0660048002284
Varenr.: 3237578
Gå til MyPets.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Chuckit Fetch Games Ultra Ball, XLarge
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK105 kr154 krKøb
2CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
3Proshop DK109 kr148 krKøb
4MyPets.dk135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401)

PriceData har fulgt prisen på CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401) i 171 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for CHUCKIT - Ultra Ball XL 9 cm 1 Pack - (CHUC170401) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026105 kr15 kr (17%)
7. maj 202690 kr15 kr (14%)
11. apr. 2026105 kr4 kr (4%)
7. mar. 2026109 kr4 kr (4%)
13. dec. 2025113 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret