Gå til hovedindhold

Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn

BitzServeringsfadeEAN: 5722008211886
Pris fra 442 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 326 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 442 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn
-16%442 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn billede

Produktinformation

Bitz Fad fremstillet i mat sort/blank grøn stentøj dia. 40 cm. Stentøjet er fremstillet med en smuk reaktiv glasur, der giver det ekstra glød. Stentøjet tåler maskinopvask, mikroovn og ovn op til 250gr. BITZ matte og reaktive glasur gør hvert produ

Produktspecifikationer

Farve: Grøn
EAN: 5722008211886
Varenr.: BZ821188
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BITZ Fad Ø40 cm - Sort/Grøn
529 kr
Til butik
BITZ Fad Ø40 cm - Sort/Grøn billede

Produktinformation

Stentøjs fad fra BITZ i mat sort/blank grøn med en diameter på 40 cm. Stentøjet fra BITZ er fremstillet med en smuk reaktiv glasur, der giver det glød og liv. Det tåler maskinopvask, mikroovn og ovn op til 220 grader. Den reaktive glasur gør hvert en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bitz
Kategori: Fade
EAN: 5722008211886
Varenr.: 5722008211886
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bitz Bitz fad Ø 40 cm sort Sort-grøn
529 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
BITZ Fad Ø40 cm - Sort/Grøn
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop442 kr442 krKøb
2Kai Berntsen ApS529 kr529 krKøb
3KitchenTime DK529 kr578 krKøb
4HvidevareShoppen.dk529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn

PriceData har fulgt prisen på Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 442 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Christian Bitz - BITZ Fad Dia. 40 cm sort/grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026442 kr91 kr (26%)
28. maj 2026351 kr68 kr (16%)
27. maj 2026419 kr68 kr (19%)
23. maj 2026351 kr91 kr (21%)
22. maj 2026442 kr91 kr (26%)
21. maj 2026351 kr25 kr (8%)
19. apr. 2026326 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026327 kr202 kr (38%)
11. apr. 2026529 kr201 kr (61%)
3. mar. 2026328 kr64 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret