Gå til hovedindhold

Chloe Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml

ChloeParfume og eau de cologneEAN: 3616303459673
Pris fra 586 krtil 1.090 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 504 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 494 kr 29. maj

Sammenlign priser på Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 586 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml
586 kr
Til butik
Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml billede

Produktinformation

Chloe, Nomade Jasmin Naturelle Intense, Eau De Parfum, For Women, 75 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Chloè
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3616303459673
EAN: 3616303459673
Varenr.: 3374728
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense EDP Intense 75 ml
649 kr
Til butik
Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense EDP Intense 75 ml billede

Produktinformation

🌼 Intens jasmin i fokus · Varm, indhyllende signatur · Eau de Parfum Intense En strålende hyldest til jasmin, hvor blomstens naturlige fylde møder varme, sanselige træ- og vaniljenuancer. Denne Eau de Parfum Intense fortolker Chloés Nomade-univers i en dybere og mere omsluttende retning, der føles elegant uden at blive tung. Duften åbner lyst og solvarmt, folder sig ud i et rigt jasminhjerte og ligger tæt og længe på huden med en cremet, træagtig base. Duftprofil Top: sprudlende citrus og frugtagtige nuancer med et strejf af dadelakkord Hjerte: strålende jasmin, med fokus på egyptisk jasmin-absolute Bund: blød vanilje, cremet sandeltræ og et chypre-præg af egemos Hvorfor den skiller sig ud Intens blomsterkarakter, der bevarer friskheden men tilføjer dybde og varme Elegant og langtidsholdbar signatur, velegnet til både dag og aften Balancerer lethed og sensualitet – perfekt til dig, der ønsker et markant, men sofistikeret indtryk Ikonisk flakon i saddelinspireret design med gyldne, varme nuancer Sådan bruger du produktet Påfør 1–3 spray på pulspunkter: håndled, hals og bag ørerne. Vil du intensivere duften, kan du let spraye på tøj fra afstand (undgå sarte materialer). For at forlænge duftens holdbarhed: påfør på velplejet, fugtet hud eller layer med en neutral bodylotion. Resultat En moderne, varm blomsterduft med tydelig jasmin og en indbydende, træagtig base. Resultatet er en harmonisk og mindeværdig signatur, der føles både naturlig og raffineret – uanset om den bæres til hverdag eller fest.

Produktspecifikationer

Mærke: Chloé
Kategori: Parfume
Størrelse: 75.00ml
Artikel nr.: 3616303459673
EAN: 3616303459673
Varenr.: 3616303459673
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense Eau De Parfum 75 ml
1.090 kr
Til butik
Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense Eau De Parfum 75 ml billede

Produktinformation

Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense Eau de Parfum En duft af frihed, natur og tidløs femininitet Oplev Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense Eau de Parfum en elegant, varm og naturlig duft, der indfanger essensen af frihed og kvindelig styrke. Denne parfum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Chloe
Kategori: Parfume
EAN: 3616303459673
Varenr.: shopify_DK_15213719781724_55491588555100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK586 kr625 krKøb
2Beautycos DK649 kr649 krKøb
3EauDeParfum.dk1.090 kr1.090 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml i 168 dage. Laveste pris i perioden er 494 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 575 kr.

Den nuværende pris på 586 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Chloè Nomade Jasmin Naturelle Intense Eau De Parfum For Women 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026586 kr92 kr (19%)
29. maj 2026494 kr92 kr (16%)
27. maj 2026586 kr3 kr (1%)
22. maj 2026583 kr3 kr (1%)
21. maj 2026586 kr3 kr (1%)
14. maj 2026583 kr3 kr (1%)
9. maj 2026586 kr57 kr (11%)
7. maj 2026529 kr1 kr (0%)
6. maj 2026530 kr1 kr (0%)
4. maj 2026529 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret