Gå til hovedindhold

Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18

Pris fra 673 krtil 809 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 673 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Chieftec Iceberg 360 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
673 kr
Til butik
Chieftec Iceberg 360 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM2, AM2+, AM3+, AM4, AM5, FM1, FM2, FM2+) - kobber - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CLC-360-RGB-W
EAN: 0753263079039
Varenr.: 1003492789
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18
705 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chieftec Iceberg 360 - CPU Vandkøling
705 kr
Til butik
Chieftec Iceberg 360 - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

Processor væskekølingssystem med en 360 mm radiator, kobber køleblok og tre 120 mm ARGB-blæsere (500-2000 rpm) til effektiv køling og tilpasselig belysning. Chieftec Iceberg 360 har en roterbar infinity-mirror pumpehætte, PWM- og adressebar RGB-understøttelse, og leveres med et komplet monteringssæt for bred sokkelkompatibilitet. 360 mm radiator med kobber varmeabsorberende bund og aluminiumsradiator Tre 120 mm ARGB-blæsere - 500-2000 rpm, 64.72 cfm, 34.7 dBA Kompatibel med LGA1150/1151/1155/1156/1200/1700/1851 og AM2/AM2+/AM3+/AM4/AM5/FM1/FM2/FM2+ Giver pålidelig CPU-køling og tilpasselig ARGB-belysning til moderne PC-builds.

Produktspecifikationer

Mærke: Chieftec
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: CLC-360-RGB-W
EAN: 0753263079039
Varenr.: 3417621
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling 360 mm - Chieftec CLC-360-RGB-W, hvid, AIO med RGB
789 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling 360 mm - Chieftec CLC-360-RGB-W, hvid, AIO med RGB
809 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK673 kr673 krKøb
2CS MEGASTORE DK705 kr744 krKøb
3Proshop DK705 kr744 krKøb
4Boligcenter DK789 kr789 krKøb
5Vivas DK809 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18

PriceData har fulgt prisen på Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18 i 158 dage. Laveste pris i perioden er 673 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 727 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 707 kr.

Den nuværende pris på 673 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Chieftec Iceberg 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA18 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026673 kr1 kr (0%)
31. maj 2026674 kr1 kr (0%)
27. maj 2026675 kr1 kr (0%)
14. maj 2026674 kr1 kr (0%)
12. maj 2026675 kr2 kr (0%)
6. maj 2026677 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026678 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026679 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026680 kr30 kr (4%)
16. apr. 2026710 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret