Gå til hovedindhold

Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G

CernitHåndarbejde og hobbyEAN: 5411711427447
Pris fra 19,58 krtil 29,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10,37 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19.58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cernit 024 Translucent 56g selvlysende
19,58 kr
Til butik
Cernit 024 Translucent 56g selvlysende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Cernit
Kategori: A
Farve: 4
Artikel nr.: 5411711427447
EAN: 5411711427447
Varenr.: 7559793
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Cernit Modellervoks Translucent 128 Selvlysende 56g
-22%24,95 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cernit Modellervoks Translucent 128 Selvlysende 56g billede

Produktinformation

Features: Colour: Luminescent Other information: The mass is hardened hard by baking for approx. 30 min at 130 degrees Weight: 56 g Application: Can be varnished with Cernit varnish to give it a glossy or matt finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Cernit
Kategori: Cernit Modellervoks Translucent 56g
EAN: 5411711427447
Varenr.: 5411711427447
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G
29,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK19,58 kr58,58 krKøb
2Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby24,95 kr24,95 krKøb
3Gucca.dk29,95 kr29,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G

PriceData har fulgt prisen på Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G i 111 dage. Laveste pris i perioden er 19,58 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 29,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 19,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Cernit - Ler - Glamous - Gennemsigtig Selvlysende - 024 - 56 G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202619,58 kr5,37 kr (22%)
16. maj 202624,95 kr3,05 kr (11%)
15. maj 202628 kr3,05 kr (12%)
10. maj 202624,95 kr5 kr (17%)
9. maj 202629,95 kr8 kr (36%)
7. maj 202621,95 kr8 kr (27%)
5. maj 202629,95 kr
30. apr. 202629 kr6,05 kr (26%)
27. apr. 202622,95 kr2 kr (8%)
5. apr. 202624,95 kr5 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret