Gå til hovedindhold

Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil

CenegaSamleobjekterEAN: 5908305247388
Pris fra 95 krtil 129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Good Loot The Witcher Ciri Good Loot 3D nøglering
95 kr
Til butik
Good Loot The Witcher Ciri Good Loot 3D nøglering billede

Produktinformation

The Witcher Ciri 3D nøglering, Elsker du vores samlerfigurer? Det er dejligt, for, vi har skabt en samling af dem i form af nøgleringe. Takket være deres mindre størrelse og vedhæng kan du tage dem med dig overalt! Sæt dem på dine nøgler, din rygsæk ... eller hvor du vil. Ikke egnet til børn under 3 år. Indeholder små dele. Fare for kvælning. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Good Loot
Kategori: Samlergenstande
EAN: 5908305247388
Varenr.: D20521
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil
98 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
The Witcher Ciri Good Loot 3d Keychain
99,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cenega - The Witcher Ciri Good Loot 3D - Nøglering
103 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Nøglering The Witcher 3 - Ciri 3D (Good Loot)
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nøglering The Witcher 3 - Ciri 3D (Good Loot)
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK95 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
3Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Proshop DK103 kr142 krKøb
5Boligcenter DK109 kr109 krKøb
6Vivas DK129 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil

PriceData har fulgt prisen på Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil i 174 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Cenega The Witcher Ciri 3D Keychain, Samleobjekt, Videospil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202695 kr5,05 kr (6%)
14. maj 202689,95 kr5,05 kr (5%)
13. maj 202695 kr5,05 kr (6%)
7. maj 202689,95 kr1,95 kr (2%)
5. maj 202688 kr1,95 kr (2%)
2. maj 202689,95 kr1,95 kr (2%)
1. maj 202688 kr1,95 kr (2%)
21. apr. 202689,95 kr31,95 kr (55%)
20. apr. 202658 kr31,95 kr (36%)
17. apr. 202689,95 kr24,95 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret