Gå til hovedindhold

Good Loot Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År

Good LootSamleobjekterEAN: 5908305240372
Pris fra 28,9 krtil 64 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 35,1 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.9 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År
28,9 kr
Til butik
Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År billede

Produktspecifikationer

Mærke: Cenega
Kategori: Puslespil
Farve: 6
Artikel nr.: GOO-518129
EAN: 5908305240372
Varenr.: 10587331
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Good Loot - Crash Team Racing: Nitro-Fueled - Puslespil
54 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Good Loot Børn og unge: Crash Team Racing Nitro-fueled Puzzles - 160
64 kr
Til butik
Good Loot Børn og unge: Crash Team Racing Nitro-fueled Puzzles - 160 billede

Produktinformation

Dette sæt er baseret på det berømte børnevideospil Crash Team Racing: Nitro-Fueled - et vanvittigt racerspil. Tag med Crash og hans venner, når de lægger dette dynamiske puslespilsmønster. -Mål på det færdige billede: 41 x 27,5 cm, -Mål på et enkelt element: 2,5 x 2,7 cm, -26 x 17,5 cm plakat medfølger, -Originale kunstværker fra videospil til børn, -Imponerende, mættede farver, -Modstandsdygtig over for bøjning, anerkendt EU-puslespilsproducent, -Forfinet med en lærredseffekt, der reducerer lysreflektion, -Realisering af høj kvalitet baseret på de nyeste printteknologier, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Good Loot
Kategori: Puslespil
EAN: 5908305240372
Varenr.: C94069

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28,9 kr67,9 krKøb
2Proshop DK54 kr93 krKøb
3Teknikproffset DK64 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År

PriceData har fulgt prisen på Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År i 180 dage. Laveste pris i perioden er 28,9 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 28,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Cenega Kids Puzzle: Crash Team Racing Nitro-Fueled, 160 stk, Videospil, 6 År de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202628,9 kr6,1 kr (17%)
26. maj 202635 kr24,95 kr (42%)
19. maj 202659,95 kr13,95 kr (30%)
11. maj 202646 kr5 kr (10%)
1. maj 202651 kr3 kr (6%)
29. apr. 202654 kr2 kr (4%)
2. apr. 202652 kr1 kr (2%)
17. mar. 202651 kr5 kr (11%)
5. feb. 202646 kr8 kr (15%)
2. feb. 202654 kr8 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret