Gå til hovedindhold

Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15

CellyMobiltelefon – coversEAN: 8021735204732
Pris fra 69 krtil 81 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50,49 kr 13. maj

Sammenlign priser på Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gelskin TPU Cover iPhone 15 Gennemsigtig
-22%69 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gelskin TPU Cover iPhone 15 Gennemsigtig billede

Produktinformation

Celly GELSKIN - Gennemsigtig TPU-beskyttelse Beskytter mod snavs, stød og ridser. Perfekt pasform for perfekt beskyttelse med fuld adgang til alle funktioner og knapper. Farve: Transparent Passer til: Apple iPhone 15

Produktspecifikationer

Mærke: Celly
Kategori: iPhone
Vægt: 0.04g
Artikel nr.: ONC-A10628
EAN: 8021735204732
Varenr.: 36483
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Celly Gelskin TPU Cover iPhone 15 Transparent
-29%70 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Celly Gelskin TPU Cover iPhone 15 Transparent billede

Produktinformation

Celly GELSKIN - Genomskinligt TPU-skydd, Skyddar mot smuts, stötar och repor. Perfekt passform för ett perfekt skydd, med full tillgång till alla funktioner och knappar. Färg: Transparent, Passar: Apple iPhone 15.

Produktspecifikationer

Mærke: Celly
Kategori: iPhone 15
EAN: 8021735204732
Varenr.: C25564
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15
79 kr
Til butik
Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15 billede

Produktinformation

CELLY Gelskin Beskyttelsescover Gennemsigtig til Apple iPhone 15 Beskyt din Apple iPhone 15 med CELLY Gelskin Beskyttelsescover, der kombinerer stilfuldt design med effektiv beskyttelse. Dette gennemsigtige cover er designet til at fremhæve din telefons o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Celly
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 8021735204732
Varenr.: 89276
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CELLY GELSKIN - Apple iPhone 15 [IPHONE 15 CASES]
81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK69 kr69 krKøb
2Teknikproffset DK70 kr119 krKøb
3Ultrashop79 kr79 krKøb
4Proshop DK81 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15

PriceData har fulgt prisen på Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 50,49 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Celly GELSKIN1053 Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202669 kr12 kr (21%)
29. maj 202657 kr12 kr (17%)
14. maj 202669 kr18,51 kr (37%)
13. maj 202650,49 kr19,51 kr (28%)
11. apr. 202670 kr3 kr (4%)
7. apr. 202673 kr4 kr (6%)
15. mar. 202669 kr4 kr (5%)
12. mar. 202673 kr6 kr (8%)
10. mar. 202679 kr6 kr (8%)
4. mar. 202673 kr6 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret