Gå til hovedindhold

Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal

CelimaxHudplejeEAN: 8809700320812
Pris fra 93 krtil 199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91,95 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening Boost
93 kr
Til butik
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening Boost billede

Produktinformation

Denne booster fra Celimax indeholder retinal, en avanceret form for retinol, samt den innovative A-Shot™-teknologi. Denne særlige mikropartikelteknologi er designet til at understøtte optagelsen af de aktive ingredienser i huden, da partiklerne er betydeligt tyndere end hudens porer og derfor hjælper de aktive ingredienser med at trænge ned i huden. Den nøje udvalgte kombination af retinal og Matrixyl samarbejder med panthenol for at give huden næring og fugt. Boosterens sammensætning indeholder desuden niacinamid, som er kendt for at støtte hudens naturlige balance, samt vitamin E, der bidrager med hudbeskyttende egenskaber. Dette produkt er udviklet til at kunne mindske synligheden af dine porer samt fine linjer. Celimax - The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster er skabt til at understøtte hudens naturlige fornyelsesproces og tilbyde målrettet pleje til områder, der trænger til ekstra opmærksomhed. Ved regelmæssig brug kan boosteren understøtte hudens elasticitet, og du kan opleve din hud som mere ensartet med mindre synlige porer og fine linjer og en ungdommelig glød. OBS! Undgå at bruge Vitamin A/Retinol, hvis du er gravid eller ammer.

Produktspecifikationer

Mærke: Celimax
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8809700320812
EAN: 8809700320812
Varenr.: 3446074
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Celimax Retinal Shot Tightening Booster 15 ml
98 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Celimax THE-A Retinal Shot Tightening Booster 15ml
-25%110 kr
Før 147 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster 15 ml
-44%111,84 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal
-37%119 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beova.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster 15 ml
-38%123 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster 15 ml
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK93 kr132 krKøb
2CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
3Cocopanda DK110 kr110 krKøb
4NiceHair.dk111,84 kr111,84 krKøb
5BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
6Beova.dk123 kr123 krKøb
7Lyko DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal

PriceData har fulgt prisen på Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal i 183 dage. Laveste pris i perioden er 91,95 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Celimax - The Vita A Retinal Shot Tightening Booster with Liposomized Retinal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202693 kr4 kr (4%)
21. maj 202697 kr2 kr (2%)
20. maj 202695 kr2 kr (2%)
13. maj 202693 kr3 kr (3%)
12. maj 202696 kr3 kr (3%)
11. maj 202693 kr1,05 kr (1%)
28. apr. 202691,95 kr3,05 kr (3%)
27. apr. 202695 kr2 kr (2%)
25. apr. 202697 kr4 kr (4%)
23. apr. 202693 kr1,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret