Gå til hovedindhold

Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs

CelimaxHudplejeEAN: 8809463992615
Pris fra 85 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs
-40%85 kr
Før 142 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs billede

Produktinformation

Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad er glødgivende og blide eksfolierende pads der kontrollerer talgproduktionen og renser porerne.

Produktspecifikationer

Mærke: Celimax
Kategori: Skrub og peeling
Artikel nr.: CJ01-60
EAN: 8809463992615
Varenr.: 3301507
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Celimax Heartleaf BHA Peeling Pad - 60 stk
98 kr
Til butik
Celimax Heartleaf BHA Peeling Pad - 60 stk billede

Produktinformation

Opnå blød og jævn hudtekstur med disse peeling pads der indeholder BHA, som hjælper med at fjerne døde hudceller og at minimere store porer. Disse pads er gennemvædet i en opløsning af hjertebladekstrakt og BHA, der effektivt kan behandle bumser og berolige huden. BHA er kendt for sin evne til at opløse overskydende sebum(olie) og behandle bumser samt tilstoppede porer. Denne aktive ingrediens giver en kemisk eksfoliering, der efterlader huden klar og blød. Sammen med hjertebladekstrakt får du også glæde af de beroligende og helende egenskaber, som både tilfører fugt og opretholder hudens sunde tilstand. Disse tonerpads er tosidede. Den ru side giver en mere fysisk eksfoliering, der fjerner døde hudceller og efterlader huden blød og fornyet. Den bløde side kan derefter bruges til at rense de døde hudveller væk, eller du kan anvende dem som en sheetmaske for ekstra pleje. Passer til følgende hudtyper: - Fedtet hud - Kombineret hud - Normal hud - Tør hud Hjælper mod: - Bumser - Dehydreret hud - Store porer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Celimax
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8809463992615
EAN: 8809463992615
Varenr.: 3395357
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Celimax Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pieces
-31%124,06 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Celimax Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pieces billede

Produktinformation

Celimax Heartleaf BHA Peeling Pad er eksfolierende pads, der indeholder BHA, som hjælper med at fjerne døde hudceller og minimere store porer, samt fremme en blød og jævn hudtekstur. Disse pads er gennemvædet i en opløsning af hjertebladekstrakt og BHA, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Celimax
Kategori: Skin Care Masks & Peels
EAN: 8809463992615
Varenr.: 121113
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Celimax - Heartleaf Bha Peeling Pad
-14%129 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Celimax Heartleaf BHA Peeling Pad - 135 ml
171 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Celimax Heartleaf BHA Peeling Pad 125 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK85 kr85 krKøb
2Proshop DK98 kr137 krKøb
3NiceHair.dk124,06 kr124,06 krKøb
4BilligParfume.dk129 kr129 krKøb
5Teknikproffset DK171 kr220 krKøb
6Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs

PriceData har fulgt prisen på Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pad 60 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202685 kr18 kr (17%)
12. maj 2026103 kr4 kr (4%)
28. apr. 202699 kr4 kr (4%)
22. apr. 2026103 kr5 kr (5%)
9. apr. 202698 kr1 kr (1%)
12. mar. 202697 kr11 kr (10%)
11. mar. 2026108 kr2 kr (2%)
4. mar. 2026106 kr6 kr (5%)
3. mar. 2026112 kr7 kr (6%)
26. feb. 2026119 kr11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret