Gå til hovedindhold

Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y

CeLaViTøjEAN: 5714625591465
Pris fra 97,46 krtil 129,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y billede

Produktinformation

2 par strikfingervanter fra CeLaVi. Indeholder to par vanter i rosa og brune nuancer- begge med glitter.

Produktspecifikationer

Mærke: Celavi
Kategori: CeLaVi
Størrelse: Str. 1-2y
Artikel nr.: 5863 694
EAN: 5714625591465
Varenr.: 5714625591465
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CeLaVi Handsker - Uld/Polyester - 2-pak - Rose Brown m. Glimmer
129,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magic glitter handsker 2-pak - 694 - 1-2 år
129,95 kr
Til butik
Magic glitter handsker 2-pak - 694 - 1-2 år billede

Produktinformation

2-pak med fine strikhandsker med glimmereffekt. Handsker har en god pasform med rib ved håndleddene. Handskerne har tommelfinger og er ensfarvede. 63% Wool/ 18% Nylon/ 10% Metallic fib/ 9% Elastane

Produktspecifikationer

Mærke: CeLaVi
Kategori: Uldhuer, uldvanter & uldfutter
Materiale: 63%Uld18%Nylon10%Metal9%Elas
Størrelse: 1-2 år
EAN: 5714625591465
Varenr.: 557d8025-e8ea-416f-aae9-37ae152aaa29

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK97,46 kr146,46 krKøb
2Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
3BabySam DK129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y

PriceData har fulgt prisen på Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y i 180 dage. Laveste pris i perioden er 77,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 97,46 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Celavi Rose Brown Glitter Fingervanter Uld/nylon (2-pak) - Str. 1-2y de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202697,46 kr6,5 kr (6%)
17. maj 2026103,96 kr25,99 kr (20%)
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
21. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
17. apr. 202697,46 kr32,49 kr (25%)
16. apr. 2026129,95 kr19,49 kr (18%)
15. apr. 2026110,46 kr19,49 kr (15%)
14. apr. 2026129,95 kr19,49 kr (18%)
13. apr. 2026110,46 kr19,49 kr (15%)
14. mar. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret