Gå til hovedindhold

Solar Plus CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid

Solar PlusEludstyrEAN: 4024941011242
Pris fra 263 krtil 291,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 28,25 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254,34 kr 7. maj

Sammenlign priser på CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid
263 kr
Til butik
CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Cee materiel
Farve: 1
Artikel nr.: BAL-1271907
EAN: 4024941011242
Varenr.: 20335241
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE vgstikdse 400V 63A
264 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Stikdåse Væg H6/400/63/5/44
283,12 kr
Til butik
Cee Stikdåse Væg H6/400/63/5/44 billede

Produktinformation

CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5Pol bxh 118x170 mm, top M40 bund M32 IP 44 CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid Søgetermer: 5412520212 - 1124 - 5412520212 - 4024941011242

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Power Outlets & Sockets
EAN: 4024941011242
Varenr.: 8810412081489
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee stikdåse væg h6/400/63/5/44
291,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK263 kr302 krKøb
2WATTOO.DK264 kr264 krKøb
3Billigelogvvs.dk283,12 kr283,12 krKøb
4MaintainIt291,25 kr291,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid

PriceData har fulgt prisen på CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid i 148 dage. Laveste pris i perioden er 251 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 263 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for CEE Vægstikdåse H6 400V 63A 5 polet, rød bredde x højde 118x170 mm, top M40 bund M32 IP44, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026263 kr5,6 kr (2%)
17. maj 2026257,4 kr5,6 kr (2%)
9. maj 2026263 kr8,66 kr (3%)
7. maj 2026254,34 kr8,66 kr (3%)
6. maj 2026263 kr8,66 kr (3%)
15. apr. 2026254,34 kr3,34 kr (1%)
27. jan. 2026251 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026252 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026253 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026254 kr18 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret