Gå til hovedindhold

Mennekes CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag

MennekesEludstyrEAN: 4015394002376
Pris fra 115 krtil 129,21 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14,21 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 25. mar.

Sammenlign priser på CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mennekes Cee vægindtag 3 polet 16a 230v ip44
115 kr
Til butik
Mennekes Cee vægindtag 3 polet 16a 230v ip44 billede

Produktinformation

MENNEKES 332 elektrisk ledningsstik 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Mennekes
Kategori: Forlaengerledninger
Artikel nr.: 332
EAN: 4015394002376
Varenr.: 2960638
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Mennekes CEE Vægindtag 16A 3P 230V IP44
120,05 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Mennekes CEE Vægindtag 16A 3P 230V IP44
120,05 kr
Til butik
Mennekes CEE Vægindtag 16A 3P 230V IP44 billede

Produktinformation

Mennekes CEE vægindtag 16A 3P 230V IP44 er en robust og pålidelig løsning til udendørs strømtilslutning med en strømkapacitet på 16 ampere og tre poler. Med en spænding på 230 volt og jordbenets position ved klokken 6 (6H) sikrer den korrekt og sikker for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: CEE Stik
EAN: 4015394002376
Varenr.: 15109414093126
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag
122 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Vægindtag 3 Polet 16A 230V Ip44, H6
126,16 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee vægindtag 3 polet 16a 230v ip44, h6
127,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MENNEKES 332, Lige, 230 V, Blå, IP44, 1 stk
129,21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK115 kr154 krKøb
2EL-GROSSISTEN120,05 kr120,05 krKøb
3EL-NETSALG120,05 kr120,05 krKøb
4WATTOO.DK122 kr122 krKøb
5Billigelogvvs.dk126,16 kr126,16 krKøb
6MaintainIt127,5 kr127,5 krKøb
7CS MEGASTORE DK129,21 kr168,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag

PriceData har fulgt prisen på CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag i 183 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 120,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for CEE udvendigt vgindtag, 16A, 3P, 6H, 230V, IP44 p underlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026115 kr10 kr (10%)
7. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026110 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026111 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026112 kr5 kr (4%)
28. mar. 2026117 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret