Gå til hovedindhold

Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A

CederrothFørstehjælpssætEAN: 7310610019105
Pris fra 53 krtil 114 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cederroth 4-in-1 Bloodstoppers
53 kr
Til butik
Cederroth 4-in-1 Bloodstoppers billede

Produktinformation

Cederroth 1910 førstehjælpskasse og -kit

Produktspecifikationer

Mærke: Cederroth
Kategori: Helbred
Artikel nr.: 1910
EAN: 7310610019105
Varenr.: 2800158
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A
55 kr
Til butik
Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Cederroth 4-i-1 mini Blodstoppere er en universal forbinding med fire funktioner. - Trykforbinding til blødninger - Dækforbinding til overfladiske sår - Beskyttelse ved mindre forbrændinger - Midlertidig støttebandage Indhold: 1 stk. kompres (14 x 23 cm) 2 stk. elastiske engangsbandager (10 cm x 3 m)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cederroth
Kategori: Øvrige rengøringstilbehør
EAN: 7310610019105
Varenr.: 1910
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Blodstopper 4 i 1 Cederroth Stor
66,19 kr
Til butik
Blodstopper 4 i 1 Cederroth Stor billede

Produktinformation

Produktinfo: Størrelse på kompres:14x23 cm Størrelse på engangsbandager:10x3 cm 3 hurtige: Til overfladiske sår Til brandsårsforbinding Kan bruges som støttebandage Beskrivelse: Fungerer som trykforbinding til kraftige blødninger, dækforbinding til overfl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cederroth
Kategori: Førstehjælpssæt
EAN: 7310610019105
Varenr.: CED1910
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Cederroth 4-i-1 Blodstoppere
72,5 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Cederroth - Blood Stoppers 4 In 1
79,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cederroth 1910 førstehjælpskasse og -kit
114 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK53 kr92 krKøb
2InkClub DK55 kr55 krKøb
3Hertels Boresko66,19 kr66,19 krKøb
4HUMA.dk72,5 kr72,5 krKøb
5Gucca.dk79,95 kr79,95 krKøb
6CompuMail DK114 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Cederroth Cederroth 4-i-1 blodstopper, stor 1910 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202653 kr2 kr (4%)
29. apr. 202655 kr1 kr (2%)
9. apr. 202654 kr1 kr (2%)
6. mar. 202653 kr1 kr (2%)
22. jan. 202652 kr1 kr (2%)
20. jan. 202651 kr1 kr (2%)
2. jan. 202650 kr9 kr (15%)
1. jan. 202659 kr4 kr (7%)
20. dec. 202555 kr1,83 kr (3%)
19. dec. 202553,17 kr1,83 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret