Gå til hovedindhold

Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT |

CederrothFørstehjælpEAN: 7310611892004
Pris fra 29 krtil 92 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT | og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cederroth Rescue blanket 210 x 160cm
29 kr
Til butik
Cederroth Rescue blanket 210 x 160cm billede

Produktinformation

Tæppe med varmereflekterende aluminiumsside, som beskytter mod nedkøling. Str. 210x160cm

Produktspecifikationer

Mærke: Cederroth
Kategori: Helbred
Artikel nr.: 1892
EAN: 7310611892004
Varenr.: 3318597
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT |
34,43 kr
Til butik
Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT | billede

Produktinformation

Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 er et fremragende produkt til at håndtere uheld. Dette anti-chok tæppe er designet til at holde tilskadekomne varme og forhindre kuldechok i at opstå.Tæppet er lavet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cederroth
Kategori: Førstehjælp
EAN: 7310611892004
Varenr.: 47082762273105
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Cederroth Redningstæppe
37,5 kr
Til butik
Cederroth Redningstæppe billede

Produktinformation

Redningstæppe fra mærket Cederroth, som er et praktisk varmetæppe med varmereflekterende alumimumsside, som effektivt giver isolering og som sørger for at holde på varmen. Tæppet anvendes i forbindelse med, at en tilskadekommen kan risikere at blive kold.

Produktspecifikationer

Mærke: Cederroth
Kategori: Andet
EAN: 7310611892004
Varenr.: DP-CED1892
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Redningstæppe Cederroth 210x160 cm
41,19 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cederroth 1892
92 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK29 kr68 krKøb
2Sikkerhedsgiganten34,43 kr34,43 krKøb
3HUMA.dk37,5 kr37,5 krKøb
4Hertels Boresko41,19 kr41,19 krKøb
5CompuMail DK92 kr92 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT |

PriceData har fulgt prisen på Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT | i 180 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 37,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Cederroth Antichoktæppe 160 cm x 210 cm 1892 | Førstehjælp | DISCOUNT | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202629 kr1 kr (4%)
19. feb. 202628 kr6,43 kr (19%)
13. feb. 202634,43 kr
12. feb. 202635 kr
7. feb. 202634,43 kr4,43 kr (15%)
22. jan. 202630 kr2 kr (6%)
20. jan. 202632 kr3 kr (9%)
19. jan. 202635 kr
16. jan. 202634,43 kr
14. jan. 202635 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret