Gå til hovedindhold

Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur

CatalanoSanitetEAN: 8059015190253
Pris fra 2.520 krtil 3.733,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.213,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.404 kr 25. maj

Sammenlign priser på Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2520 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Catalano Verso håndvask 45x35cm med hanehul uden overløb, Cataglaze+
2.520 kr
Til butik
Catalano Verso håndvask 45x35cm med hanehul uden overløb, Cataglaze+ billede

Produktinformation

CATALANO Premium vask, i stilrent italiensk design og kvalitet. Mål 450x350 mm.Med hanehulUden overløbFor væg- og bordmontering, inkl. monteringsbolte.Med Cataglaze - antibakteriel og rengøringsvenlig glasur, bevares og garanteres i 10 årForkromet håndklæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 3
EAN: 8059015190253
Varenr.: 3055057
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Catalano Verso håndvask, 45x35 cm, hvid
3.399 kr
Til butik
Catalano Verso håndvask, 45x35 cm, hvid billede

Produktinformation

Petite håndvask i italiensk kvalitet Håndvask ideel til det lille badeværelse. Håndvasken er med Cataglaze+ glasur for en glat overflade, der modstår 99.99% af bakterier. Fås i flere størrelser. Data: Med anti-bakteriel glasur Hårdfør overflade Lille stø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Catalano
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 45x35cm
EAN: 8059015190253
Varenr.: 631945060
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Catalano Verso håndvask, 45x35 cm, hvid
3.435 kr
Til butik
Catalano Verso håndvask, 45x35 cm, hvid billede

Produktinformation

Anti-bakteriel håndvask til det lille badeværelse Cataglaze+ er en beskyttende glasur, der findes på alle Catalanos produkter. Glasuren virker ved at skabe en ultra-glat overflade, så du er 99,99% beskyttet mod bakterier.Den glatte overflade er ikke blot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Catalano
Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 45x35cm
EAN: 8059015190253
Varenr.: 631945060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Catalano Premium vask 45x35cm - Verso vask 45x35cm m. hanehul u.overløb, m. cataglaze+
3.612 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur
3.733,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.520 kr2.520 krKøb
2LavprisVVS3.399 kr3.399 krKøb
3BilligVVS DK3.435 kr3.435 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.612 kr3.811 krKøb
5vvsfittings.dk3.733,75 kr3.733,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur

PriceData har fulgt prisen på Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.312 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.716 kr.

Den nuværende pris på 2.520 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Catalano Premium håndvask 450x350cm, med hanehul uden overløb. Rengøringsvenlig & antibakteriel glasur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.520 kr116 kr (5%)
25. maj 20262.404 kr795 kr (25%)
24. maj 20263.199 kr795 kr (33%)
6. maj 20262.404 kr795 kr (25%)
5. maj 20263.199 kr795 kr (33%)
24. apr. 20262.404 kr795 kr (25%)
23. apr. 20263.199 kr795 kr (33%)
24. mar. 20262.404 kr795 kr (25%)
23. mar. 20263.199 kr795 kr (33%)
20. mar. 20262.404 kr795 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret