Gå til hovedindhold

Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm

CasioEAN: 4971850321217
Pris fra 699 krtil 1.095 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 396 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 698 kr 27. maj

Sammenlign priser på Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CASIO MU SA-81
699 kr
Til butik
CASIO MU SA-81 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Artikel nr.: MU SA-81
EAN: 4971850321217
Varenr.: 1004265077
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Casio SA-81 Casiotone - 44-tasters keyboard (sort)
-12%769 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Casio SA-81 Casiotone - 44-tasters keyboard (sort) billede

Produktinformation

Fordele ved keyboard til begyndereCasio SA-81 Casiotone er et kompakt og let keyboard til leg, øvelse og musikglæde i hverdagen. Med 44 tangenter, indbygget metronom og klare højttalere er det oplagt til nybegyndere og børn, der vil udforske melodier og rytmer. Det indbyggede LCD-display gør det let at følge indstillinger og tempo.Praktisk og spilleklartDet slanke design i sort farve og den lave vægt på 1,4 kg gør SA-81 nemt at tage med. Du kan spille via strøm eller batteri (6 stk.), så øvningen ikke stopper, når du er på farten. Med 32-toners polyfoni kan du spille simple harmonier uden at miste toner, og rumklang-effekten giver lyd med mere dybde. De to indbyggede højttalere leverer op til 2 × 0,8 W, og et hovedtelefonstik på 3,5 mm gør stille øvning mulig.Farve: SortTangenter: 44Maks. polyfoni: 32 tonerEffekt (RMS): 2 × 0,8 WHøjttalere: 2, indbyggedeDisplay: LCD, indbyggetLyd: RumklangMetronom: JaTilslutning: Hovedtelefon 3,5 mm (1)Strøm: Net/ batteri (6 stk.)Forbrug: 3,8 WMål (H × B × D): 5,7 × 60,4 × 21,1 cmVægt: 1,4 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Kategori: Keyboards
Vægt: 2.06g
EAN: 4971850321217
Varenr.: 2170460
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Casio SA-81 Casiotone - 44-tasters keyboard (sort)
-11%789 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Casio SA-81 Casiotone - 44-tasters keyboard (sort) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Kategori: Keyboards
Vægt: 2.06g
EAN: 4971850321217
Varenr.: 2170460
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm
1.095 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK699 kr699 krKøb
2Boligcenter DK769 kr769 krKøb
3Vivas DK789 kr868 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.095 kr1.294 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm

PriceData har fulgt prisen på Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm i 17 dage. Laveste pris i perioden er 698 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 788 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Casio SA-81, Batteri, 3,8 W, AA, 604 mm, 211 mm, 57 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026699 kr1 kr (0%)
27. maj 2026698 kr14 kr (2%)
25. maj 2026712 kr2 kr (0%)
22. maj 2026710 kr43 kr (6%)
20. maj 2026753 kr35 kr (4%)
16. maj 2026788 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret