Gå til hovedindhold

Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort

CasioRegnemaskinerEAN: 4549526615580
Pris fra 265 krtil 278 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Casio fx-991DE CW regnemaskine Lomme Videnskabelig Sort
265 kr
Til butik
Casio fx-991DE CW regnemaskine Lomme Videnskabelig Sort billede

Produktinformation

Casio fx-991DE CW. Formfaktor: Lomme, Type: Videnskabelig. Cifre: 12 cifre. Valutaomregner. Strømkilde: Batteri. Overdækning, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Artikel nr.: FX-991DE CW
EAN: 4549526615580
Varenr.: 1001056586
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort
278 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK265 kr265 krKøb
2CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort

PriceData har fulgt prisen på Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Casio fx-991DE CW, Lomme, Videnskabelig, 12 cifre, Batteri, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026265 kr13 kr (5%)
28. maj 2026278 kr13 kr (5%)
13. maj 2026265 kr13 kr (5%)
22. apr. 2026278 kr43 kr (18%)
31. jan. 2026235 kr53 kr (18%)
22. jan. 2026288 kr10 kr (4%)
2. jan. 2026278 kr10 kr (3%)
31. dec. 2025288 kr10 kr (4%)
29. dec. 2025278 kr10 kr (3%)
24. dec. 2025288 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret