Gå til hovedindhold

Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort

Case LogicKufferter og taskerEAN: 0085854219822
Pris fra 209 krtil 286 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 29. maj

Sammenlign priser på Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic 11,6" Chromebook™ / 11" MacBook Air® Sleeve - Sort
209 kr
Til butik
Case Logic 11,6" Chromebook™ / 11" MacBook Air® Sleeve - Sort billede

Produktinformation

Hylster til notebook, 11.6", sort

Produktspecifikationer

Mærke: Case Logic
Kategori: Tasker
Artikel nr.: QNS111K
EAN: 0085854219822
Varenr.: 2436664
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Case Logic QNS-111 Black Hylster 29,5 cm (11.6") EVA (ethylenvinylacetat) Sort
217 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort
241 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Case Logic Clamshell Sleeve 11.6 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort
-0%286 kr
Før 286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK209 kr248 krKøb
2CompuMail DK217 kr217 krKøb
3CS MEGASTORE DK241 kr280 krKøb
4Dustin DK286 kr372,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort

PriceData har fulgt prisen på Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Case Logic 11.6 Chromebook/11 MacBook Air Sleeve - Hylster til notebook - 11.6 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026209 kr2 kr (1%)
29. maj 2026207 kr2 kr (1%)
26. maj 2026209 kr7 kr (3%)
23. maj 2026216 kr8 kr (4%)
22. maj 2026208 kr8 kr (4%)
19. maj 2026216 kr8 kr (4%)
28. apr. 2026208 kr7 kr (3%)
11. apr. 2026215 kr7 kr (3%)
10. apr. 2026208 kr7 kr (3%)
4. apr. 2026215 kr22 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret