Gå til hovedindhold

CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml

Pris fra 878 krtil 1.229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 804 kr 27. mar.

Sammenlign priser på CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 878 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum 80ml
-30%878 kr
Før 1.255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum 80ml billede

Produktinformation

Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute Eau De Parfum er en rig floral gourmand-parfume til kvinder, lanceret som en dristig nyfortolkning af Carolina Herreras ikoniske Good Girl-duft.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 0065225855
EAN: 8411061123614
Varenr.: 3348756
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml
1.017 kr
Til butik
CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml billede

Produktinformation

GOOD GIRL JASMINE ABSOLUTE: EN HYLDST AF HUSSETS SIGNATUR For at fejre 10 år med Good Girl lancerer Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, en dristig nyfortolkning af husets ikoniske signaturduft. Denne rige, florale gourmand-duft fremhæver jasminens strålende sensualitet og markerer et årti med uimodståelig tiltrækningskraft og frygtløs femininitet. Good Girls dualitet træder tydeligt frem, intens men raffineret, forførende men sofistikeret. JASMIN DER SKINNER Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum er en amber-gourmand-duft, rig og fyldig med et hjerte af jasmin. Duftens topnoter består af frisk mandarin og saftige solbær, der glider over i et hjerte af jasmin og bitter mandel. Basenoterne af karamelliseret toffee og ristede tonkabønner skaber en omsluttende varme og en uimodståelig, sensuel signatur. FORFØRENDE FLASKE, FEMININ JASMIN Good Girl Jasmine Absolute-stilet hælen er klædt i sort og toppet med en perlehvid jasminblomst. Det feminine design udtrykker Good Girls delikate, selvsikre og hypnotiske karakter. Hun er umulig at overse. Den syltynde guldhæle fuldender den forførende flaske.

Produktspecifikationer

Kategori: Dameparfume
Størrelse: 80 ml
Artikel nr.: 196304
EAN: 8411061123614
Varenr.: 196304
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carolina Herrera - Good Girl Jasmin Absolute - 80 ml - Edp
-11%1.095 kr
Før 1.230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute Edp Spray 80 ml
1.111 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum Absolut
1.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK878 kr878 krKøb
2NordicFeel DK1.017 kr1.017 krKøb
3BilligParfume.dk1.095 kr1.095 krKøb
4Teknikproffset DK1.111 kr1.160 krKøb
5Lyko DK1.229 kr1.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml

PriceData har fulgt prisen på CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml i 106 dage. Laveste pris i perioden er 804 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 1.230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.053 kr.

Den nuværende pris på 878 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for CAROLINA HERRERA Good Girl Jasmine Absolute Eau de Parfum - 80 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026878 kr133 kr (13%)
12. maj 20261.011 kr27 kr (3%)
1. maj 2026984 kr27 kr (3%)
11. apr. 20261.011 kr6 kr (1%)
9. apr. 20261.005 kr201 kr (25%)
27. mar. 2026804 kr291 kr (27%)
10. mar. 20261.095 kr111 kr (11%)
7. mar. 2026984 kr111 kr (10%)
6. mar. 20261.095 kr12 kr (1%)
4. mar. 20261.107 kr48 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret