Gå til hovedindhold

Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml

Pris fra 660 krtil 950 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 537,58 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 660 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml
-5%660 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Carolina Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml billede

Produktinformation

Bad Boy er en duft som er bygget på kontraster og repræsenterer den moderne mands dristige natur.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 0065206727
EAN: 8411061099728
Varenr.: 3137216
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Carolina Herrera Bad Boy EdT (100ml)
-25%712 kr
Før 950 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Carolina Herrera Bad Boy EdT (100ml) billede

Produktinformation

BAD BOY er en maskulin Eau de Toilette fra Carolina Herrera, der repræsenterer den moderne mands modige natur og forførende kompleksitet. Nyd den stærke og følsomme samt selvsikre og afslappede duftsignatur. Med BAD BOY får du en sofistikeret herreduft inspireret af den sofistikerede mand, som duften er skabt til. EN MASKULIN DUFTSIGNATUR BAD BOY Eau de Toilette er en kompleks rejse for sanserne. To forskellige, kontrastfulde ekstraktioner af sort og hvid peber møder citrus fra italiensk grøn bergamot - dannet af tonkabønner og kakao med en duft af grapefrugt. EN UNIK FLAKON Det ikoniske lyn, som er helt særligt for BAD BOY-duftserien, symboliserer den moderne mands heroiske styrke og egenrådige egenskaber gennem en karakteristisk og dristig flakon. DUFTNOTER Topnoter: Grapefrugt & Hvid Peber Hjertenoter: Vetiver & Salvie Basenoter: Tonkabønner & Kakao PRODUKTSPECIFIKATIONER: - En Eau de Toilette kan bruges dagligt - Indeholder 8-12% duftkoncentrater - Giver et diskret duftspor TIP: Duften forstærkes og forlænges, når man bruger et eller flere produkter i samme serie, fx en bodylotion der smøres på huden, eller en deodorantspray som sprayes generøst på kroppen, inden Eau de Toilette sprayes på.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til ham
Vægt: 508g
Artikel nr.: 0065206727
EAN: 8411061099728
Varenr.: B054461
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Carolina Herrera Bad Boy For Him EDT 100 ml
-25%712,5 kr
Før 950 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Carolina Herrera Bad Boy For Him EDT 100 ml billede

Produktinformation

Carolina Herrera Bad Boy For Him EDT er et aromatisk udtryk for dualitet, der repræsenterer den moderne mands dristige natur. Manden der vil elske denne er stærk, følsom og empatisk, og på samme tid selvsikker og afslappet. Er du klar til at bryde reglern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8411061099728
Varenr.: 85536
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
CAROLINA HERRERA Bad Boy Eau de Toilette - 100 ml
770 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml
945 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml
950 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK660 kr660 krKøb
2Bangerhead DK712 kr712 krKøb
3NiceHair.dk712,5 kr712,5 krKøb
4NordicFeel DK770 kr770 krKøb
5EauDeParfum.dk945 kr945 krKøb
6Lyko DK950 kr950 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 537 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 643 kr.

Den nuværende pris på 660 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Carolina Herrera Bad Boy Herrera Bad Boy Eau De Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026660 kr35 kr (5%)
6. maj 2026695 kr
1. maj 2026694,8 kr
25. apr. 2026695 kr54,24 kr (8%)
24. apr. 2026640,76 kr52,24 kr (8%)
23. apr. 2026693 kr82,04 kr (13%)
22. apr. 2026610,96 kr7,02 kr (1%)
21. apr. 2026603,94 kr7,02 kr (1%)
20. apr. 2026610,96 kr1,15 kr (0%)
11. apr. 2026612,11 kr72,89 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret