Gå til hovedindhold

CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml

Pris fra 376 krtil 640 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 360 kr 6. maj

Sammenlign priser på CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Carolina Herrera 212 NYC Men
376 kr
Til butik
Carolina Herrera 212 NYC Men billede

Produktinformation

CAROLINA HERRERA 212 Men NYC EDT 50ml Carolina Herrera 212 Men NYC EDT er en træagtig blomstret moskus duft til mænd. Den har topnoter af grønne noter, grapefrugt, krydderier, bergamot, lavendel og petitgrain. Mellemnoter af ingefær, viol, gardenia og salvie. Bundnoter af moskus, sandeltræ, røgelse, pukkenholt, vetiver og labdanum. Duftnoter, Gardenia Petals, Queen of the Night Cactus Flower, Bergamot, Ghost hvid Rosette, Dawn Camelia, sort Magic hvid Lily, blonde Flower, Ceylon Satinwood, Mysore, Sandalwood, Halo Musk Lifescent.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8411061896259
EAN: 8411061896259
Varenr.: 3261120
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Carolina Herrera 212 Men NYC Edt 50ml
-11%381 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Carolina Herrera 212 Men NYC Edt 50ml billede

Produktinformation

Carolina Herrera 212 Men NYC är en är en fräsch doft med en mix av gröna noter, lavendel och mysk. Parfymen är en sensuell och elegant och passar den sofistikerade mannen. Doftnoter: citrusblad, gräsnoter, kryddblad, exotiska kryddor, ingerfära, grönpeppar, gardeniablad, sandelträ, rökelse & vit mysk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 8411061896259
Varenr.: 38-57011
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Carolina Herrera 212 Men NYC EDT 50 ml
419 kr
Til butik
Carolina Herrera 212 Men NYC EDT 50 ml billede

Produktinformation

⭐ Frisk-træagtig signatur · Urban energi · Velegnet til både dag og aften En moderne, energisk eau de toilette, der indfanger storbyens puls med en ren og stilfuld duftprofil. Den åbner sprødt og lyst med friske grønne facetter og citrus, hvorefter et krydret, aromatisk hjerte folder sig ud. I bunden ligger varme, træagtige noter, der giver karakter og dybde – perfekt til dig, der ønsker en diskret, men markant maskulin duft i hverdagen såvel som til aftenbrug. Fordele Balancerer friskhed og varme for et tidløst, maskulint udtryk. Alsidig duft, der fungerer lige godt på kontoret, til fritid og i byen. Ren, moderne fornemmelse med træagtig base, der giver vedvarende indtryk. Ikonisk, cylinderformet flakon med et minimalistisk og urbant design. Duftnoter Top: Grønne noter, grapefrugt, bergamotte, petitgrain Hjerte: Ingefær, grøn peber, viol, salvie, gardenia Bund: Sandeltræ, guaiac-træ, musk, røgelse, vetiver, labdanum Sådan bruger du produktet Påfør 1–3 sprays på rene, tørre pulspunkter som hals, bryst og håndled. Undgå at gnide håndleddene sammen – det kan påvirke duftens udvikling. Ønskes mere intensitet, kan du let genopfriske i løbet af dagen. Forlæng holdbarheden ved at fugte huden med en uparfumeret lotion før påføring. Passer til Hverdagsbrug, hvor du ønsker en frisk og selvsikker signatur. Møder og sociale begivenheder, hvor duften skal være tilstede uden at dominere. Aften i byen, hvor den varme, træagtige base træder elegant frem.

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 8411061896259
EAN: 8411061896259
Varenr.: 8411061896259
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml
495 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Carolina Herrera 212 Men NYC Eau De Toilette 50 ml
630 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Carolina Herrera 212 MEN Edt Spray 50 ml
640 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK376 kr415 krKøb
2Teknikproffset DK381 kr430 krKøb
3Beautycos DK419 kr448 krKøb
4NordicFeel DK495 kr495 krKøb
5EauDeParfum.dk630 kr630 krKøb
6Lyko DK640 kr640 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 374 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026376 kr5 kr (1%)
27. maj 2026381 kr6 kr (2%)
19. maj 2026375 kr10 kr (3%)
12. maj 2026365 kr5 kr (1%)
6. maj 2026360 kr8 kr (2%)
2. maj 2026368 kr8 kr (2%)
10. apr. 2026360 kr41 kr (10%)
27. mar. 2026401 kr41 kr (11%)
28. feb. 2026360 kr5 kr (1%)
24. feb. 2026365 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret