Gå til hovedindhold

Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde

Design By UsLamperEAN: 8426251200907
Pris fra 4.050 krtil 5.400 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.350 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.780 kr 17. maj

Sammenlign priser på Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4050 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carnival pendel, No. 3
-25%4.050 kr
Før 5.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Carnival pendel, No. 3 billede

Produktinformation

Design By Us Carnival pendel No. 3 sort/blå/brun - samarbejde mellem Design By Us & Reflections Copenhagen. De utrolig farverige og smukke Carnival pendler er en vinder i alle hjem. Carnival er en eksplosion af farver, der er fremstillet af fint glas. L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: Design By Us
EAN: 8426251200907
Varenr.: 00276
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde
-9%4.895 kr
Før 5.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Carnival No3 Pendel er en eksplosion af farver og en hyldest til vovemod - designet af Design By Us i et samarbejde med Reflections Copenhagen. Den festlige pendel er fremstillet i fintskåret glas, hvor farverne er omhyggeligt udvalg og sammensat. Formen er simpel og overfladen er glat, for et minimalistisk udseende, der overlader opmærksomheden til de friske farver. Som en blød kontrast til det hårde glas, kommer lampen med en sort tekstilledning på 2,5 meter. Den giver mulighed for at let at montere pendlen i den ønskede højde - enten alene eller i en dekorativ klynge, i en kombination af forskellige farver. Lyset reflekteres og kaster en varm belysning ud i omgivelserne, fra det skinnede glas.

Produktspecifikationer

Mærke: DESIGN BY US
Kategori: Pendler
Materiale: Glas
Artikel nr.: 276
EAN: 8426251200907
Varenr.: 10026965
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Carnival No. 3 Pendel Azur/Brun/Sort - Design By Us
5.400 kr
Til butik
Carnival No. 3 Pendel Azur/Brun/Sort - Design By Us billede

Produktinformation

Design By Us har både produceret og designet Carnival No. 3 Pendel. Design By Us gik sammen med krystalspecialisterne Reflections Copenhagen, og fik denne Carnival serie ud af det. Det er en smuk pendel, som er fremstillet af farvet krystal. Refleksionern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: Design By Us Pendler
Farve: Blå
EAN: 8426251200907
Varenr.: 00276

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk4.050 kr4.050 krKøb
2Lampemesteren DK4.895 kr4.895 krKøb
3Luxlight.dk5.400 kr5.400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.780 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 5.400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.397 kr.

Den nuværende pris på 4.050 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Carnival No3 Pendel DESIGN BY US - Stue - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20264.050 kr270 kr (7%)
17. maj 20263.780 kr1.385 kr (27%)
16. maj 20265.165 kr1.385 kr (37%)
3. maj 20263.780 kr1.165 kr (24%)
2. maj 20264.945 kr1.165 kr (31%)
26. apr. 20263.780 kr108 kr (3%)
21. apr. 20263.888 kr1.087 kr (22%)
20. apr. 20264.975 kr5 kr (0%)
19. apr. 20264.970 kr1.082 kr (28%)
2. apr. 20263.888 kr108 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret