Gå til hovedindhold

Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB

CarlinkitMobiltelefon – tilbehørEAN: 6972185561055
Pris fra 1.535 krtil 1.889 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 354 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.390 kr 2. maj

Sammenlign priser på Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1535 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Carlinkit TBOX ULTRA Bil Adapter Blå
1.535 kr
Til butik
Carlinkit TBOX ULTRA Bil Adapter Blå billede

Produktinformation

Carlinkit TBOX ULTRA - Multimedie Bil Adapter - Trådløs - Android 15 - Android auto, Apple Carplay - Blå

Produktspecifikationer

Mærke: Carlinkit
Artikel nr.: TBOX ULTRA
EAN: 6972185561055
Varenr.: 1003850328
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Carlinkit TBOX Ultra Apple CarPlay & Android Auto Wireless Adapter
1.640 kr
Til butik
Carlinkit TBOX Ultra Apple CarPlay & Android Auto Wireless Adapter billede

Produktinformation

Trådløs adapter Carlinkit TBOX Ultra tilføjer trådløs Apple CarPlay og Android Auto, samtidig med at den gør bilens fabriksmonterede multimediesystem til en Android 15.0-platform drevet af en otte-kernet Qualcomm SM6350-processor. Designet til biler med kablet CarPlay eller Android Auto forbinder denne kompakte adapter via USB-C og leverer stabil trådløs adgang til musik, opkald, apps og navigation med indbygget 4G LTE-modem, Wi‑Fi 2.4/5 GHz hotspot-understøttelse og Bluetooth 5.1 for problemfri forbindelse på farten. Android 15.0-platform med 8 GB RAM og 128 GB UFS-lager Udvidbart lager op til 512 GB via Micro SD Trådløs CarPlay- og Android Auto-understøttelse GPS-navigation med GPS, GLONASS, BeiDou og Galileo USB-C-forbindelse med dobbelte USB-strømkabler Nyd en mere ryddelig kabine og hurtig, kabelfri smartphone-integration med fleksible internet- og navigationsmuligheder indbygget.

Produktspecifikationer

Mærke: Carlinkit
Kategori: Mobil Andet Tilbehoer
Artikel nr.: TBOX ULTRA
EAN: 6972185561055
Varenr.: 3437047
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Carlinkit TBOX Ultra - multimedie biladapter, trådløs - Blå
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Carlinkit TBOX Ultra - multimedie biladapter, trådløs - Blå
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Carlinkit TBOX ULTRA Bil Adapter Blå
1.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.535 kr1.535 krKøb
2Proshop DK1.640 kr1.640 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
5Ultrashop1.889 kr1.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB

PriceData har fulgt prisen på Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.390 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 2.067 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.705 kr.

Den nuværende pris på 1.535 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Carlinkit Tbox Ultra 1 8+128g Bezprzewodowy Adapter do Auta Carplay Android tbox ultra 1 8+128GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.535 kr16 kr (1%)
31. maj 20261.519 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.518 kr119 kr (9%)
27. maj 20261.399 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.395 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.393 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.395 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.393 kr207 kr (13%)
12. maj 20261.600 kr200 kr (14%)
9. maj 20261.400 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret