Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5715685027512
Pris fra 182,95 krtil 299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116,05 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181,95 kr 28. apr.

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro
182,95 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro billede

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: CR40572
EAN: 5715685027512
Varenr.: 24619558
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass CARE 3-i-1 beskyttelsescover - Klar til iPhone 17 Pro
-17%189 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass CARE 3-i-1 beskyttelsescover - Klar til iPhone 17 Pro billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 ProBeskyttelse til din telefon med stil med CARE by PanzerGlass Fashion 3-i-1 Combo Pakke. Designet til dem, der prioriterer både mode og sikkerhed, holder denne pakke din telefon sikker, samtidig med at den gør et statement. Pakken inkluderer:SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter Ultra-Wide Fit: Lavet af 60 % genanvendte materialer, absorberer denne skærmbeskytter stød og forhindrer ridser, alt imens den bevarer din skærms klarhed og touch-responsivitet. Dens Ultra-Wide Fit giver fuld frontdækning og sikrer ro i sindet ved hver swipe.SAFE by PanzerGlass Transparent Kameralinsebeskytter: Holder dine kameralinser sikre mod ridser og skader, så du kan fortsætte med at fange skarpe, højopløselige billeder.CARE by PanzerGlass Fashionable X-ray Case: Mere end bare beskyttelse. Denne case blander et slankt, transparent design med solid holdbarhed. Lavet af genanvendte materialer, lader den din telefons skønhed skinne igennem, mens den tilbyder et komfortabelt greb og topbeskyttelse mod hverdagens bump og fald.Nem montering af skærmbeskyttelsen med den medfølgende EasyAligner, der sikrer, at resultatet altid bliver perfekt. Har du brug for en ekstra hjælpende hånd? Bare scan QR-koden til vores how-to-video. Afslut med at klikke kameralinsebeskytterne på kameraet og coveret på mobilen. Så kan du trygt bevæge dig ud i verden. Så kan du trygt bevæge dig ud i verden.GenereltFarve: KlarMateriale: Polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU)Pakkedetaljer: FSC-kartonProduktgenbrugt indhold: 100 % - fremstillet af genbrugt polykarbonat/termoplastik polyuretan (TPU)BæretaskeAnbefalet br...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685027512
Varenr.: 2173357
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass CARE 3-i-1 beskyttelsescover - Klar til iPhone 17 Pro
-16%209 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass CARE 3-i-1 beskyttelsescover - Klar til iPhone 17 Pro billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 ProBeskyttelse til din telefon med stil med CARE by PanzerGlass Fashion 3-i-1 Combo Pakke. Designet til dem, der prioriterer både mode og sikkerhed, holder denne pakke din telefon sikker, samtidig med at den gør et statement. Pakken inkluderer:SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter Ultra-Wide Fit: Lavet af 60 % genanvendte materialer, absorberer denne skærmbeskytter stød og forhindrer ridser, alt imens den bevarer din skærms klarhed og touch-responsivitet. Dens Ultra-Wide Fit giver fuld frontdækning og sikrer ro i sindet ved hver swipe.SAFE by PanzerGlass Transparent Kameralinsebeskytter: Holder dine kameralinser sikre mod ridser og skader, så du kan fortsætte med at fange skarpe, højopløselige billeder.CARE by PanzerGlass Fashionable X-ray Case: Mere end bare beskyttelse. Denne case blander et slankt, transparent design med solid holdbarhed. Lavet af genanvendte materialer, lader den din telefons skønhed skinne igennem, mens den tilbyder et komfortabelt greb og topbeskyttelse mod hverdagens bump og fald.Nem montering af skærmbeskyttelsen med den medfølgende EasyAligner, der sikrer, at resultatet altid bliver perfekt. Har du brug for en ekstra hjælpende hånd? Bare scan QR-koden til vores how-to-video. Afslut med at klikke kameralinsebeskytterne på kameraet og coveret på mobilen. Så kan du trygt bevæge dig ud i verden. Så kan du trygt bevæge dig ud i verden.GenereltFarve: KlarMateriale: Polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU)Pakkedetaljer: FSC-kartonProduktgenbrugt indhold: 100 % - fremstillet af genbrugt polykarbonat/termoplastik polyuretan (TPU)BæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Stødabsorberende, dropbeskyttelseEgenskaber: Ports and buttons access, trådløs opladningssupportForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 10.8 cm x 2.8 cm x 19.5 cm / 140 gMaks. højde for dropbeskyttelse: 1.2 mOmslagstype: BagsidecoverOverensstemmelsesstandarder: Global Recycle Standard (GRS)Type: BeskyttelsescoverUdstyr inkluderet: Camera lens protectorEasyAlignerskærmbeskytterOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple iPhone 17 Pro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685027512
Varenr.: 2173357
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 17 Pro
219 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover Klar Apple iPhone 17 Pro
224 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass 3-in-1 Fashionable Combo Bundle iPhone 17 Pro
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK182,95 kr221,95 krKøb
2Boligcenter DK189 kr189 krKøb
3Vivas DK209 kr278 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5CompuMail DK224 kr224 krKøb
6Proshop DK299 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro i 182 dage. Laveste pris i perioden er 181,95 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 182,95 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for CARE by PanzerGlass - 3-in-1 Protection Combo Bundle - bagsidecover til mobiltelefon - polykarbonat, termoplastisk polyuretan (TPU) - klar - for Apple iPhone 17 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026182,95 kr75,05 kr (29%)
2. maj 2026258 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026259 kr4 kr (2%)
29. apr. 2026255 kr73,05 kr (40%)
28. apr. 2026181,95 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026182,95 kr74,05 kr (29%)
18. apr. 2026257 kr62,65 kr (32%)
13. apr. 2026194,35 kr54,65 kr (22%)
29. mar. 2026249 kr8 kr (3%)
22. mar. 2026257 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret