Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685004766
Pris fra 349,5 krtil 499,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150,45 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Feature 3-in-1 Ceramic Bundle iPhone 16 Pro
-36%349,5 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Feature 3-in-1 Ceramic Bundle iPhone 16 Pro billede

Produktinformation

- 5x stronger than diamond-strength glass = Our new screen protector, featuring Ohara ceramic glass, offers 5x higher impact resistance, enhanced edge strength, improved transmittance, and high scratch resistance, ensuring maximum protection for your phone. - MagSafe compatible = Works perfectly with MagSafe for hassle-free wireless charging. - FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. - Individual rings = Separate rings with 1 single purpose: to protect your phone's high-tech camera lenses without affecting the quality of your photos. - Ultra-Wide Fit = Covers the entire front surface of your device to provide a complete and clear view of your screen, while still leaving room for a case. - Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. - Photo quality = Doesn't affect the clarity of your lenses nor the quality of your photos - but just gives you a bit more peace of mind. - 4 x Military Grade Standard (MIL-STD-810H) = Tested with a drop height of 4.8 meters or a rock-climbing-or-working-on-a-scaffolding-and-accidently-dropping-my-device kind of height. - Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. - Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. - Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. - Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. - 100% touch sensitivity = Feels like the original screen with 100% touch sensitivity. - Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls. - Incl. EasyAligner = Comes with an EasyAligner that makes installation so simple you can do it perfectly even if you're all thumbs. - Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: PANZERB1326+2854+1282
EAN: 5715685004766
Varenr.: 3268416
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass Beskyttelsescover Apple iPhone 16 Pro
414 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro
488 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel til iPhone 16 Pro, CARE by PanzerGlass® 3-i-1 Protection Bundle, er den ultimative tilbehørspakke til din iPhone, der tilbyder førsteklasses beskyttelse, problemfri MagSafe-kompatibilitet og miljøbevidst design. Denne pakke indeholder et MagSafe-kompatibelt bagcover, en holdbar skærmbeskytter og en kameralinsebeskytter for at sikre, at din enhed forbliver beskyttet fra alle vinkler. Hvad er inkluderet i pakken?, MagSafe-kompatibelt bagcover - elegant og miljøvenligt, Dette lette og holdbare etui er designet af genbrugsplast og giver fremragende beskyttelse mod ridser, stød og fald. Fuldt kompatibelt med MagSafe, hvilket giver mulighed for ubesværet trådløs opladning og fastgørelse af MagSafe-tilbehør. Den slanke profil bevarer din iPhones slanke design og forbedrer samtidig grebet. Skærmbeskytter - holdbar beskyttelse af skærmen, Beskytter din skærm mod ridser, pletter og stød, samtidig med at berøringsfølsomheden og skærmens klarhed bevares. Dækker fra kant til kant og giver omfattende beskyttelse. Har en boblefri installationsproces for nem anvendelse. Kameralinsebeskyttelse - klar og pålidelig linsebeskyttelse, Beskytter din iPhones kameralinser mod ridser, snavs og utilsigtede stød, hvilket sikrer skarpe og levende fotos og videoer. Diskret og let at installere design, der passer perfekt til din enhed. Hvorfor vælge denne pakke?, Omfattende beskyttelse: Beskytter din skærm, dit kamera og din telefon, så din iPhone forbliver i perfekt stand. MagSafe-kompatibel: Understøtter fuldt ud MagSafe-tilbehør og trådløs opladning for ekstra bekvemmelighed. Miljøvenlige materialer: Fremstillet af genbrugsplast og pakket ansvarligt, så beskyttelse og bæredygtighed går op i en højere enhed. Skræddersyet pasform: Designet til at passe perfekt til din iPhone og sikre fuld adgang til knapper, porte og funktioner. Bekvemmelighed i én pakke: Alt det vigtige tilbehør er samlet i en pakke, så det er nemt for dig. Opgrader din iPhone med, CARE by PanzerGlass® 3-i-1 Protection Bundle, , der kombinerer førsteklasses beskyttelse, moderne funktionalitet og en miljøvenlig tilgang. Perfekt til alle, der søger holdbart og stilfuldt tilbehør til deres enhed. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685004766
Varenr.: D12608
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Care By Panzerglass - Iphone 16 Pro - 3-in-1 Kickstand Cover Sæt - Gennemsigtig
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349,5 kr349,5 krKøb
2CompuMail DK414 kr414 krKøb
3Teknikproffset DK488 kr537 krKøb
4Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 349,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 592 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 486 kr.

Den nuværende pris på 349,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for CARE by PanzerGlass - 3-i-1-beskyttelsespakke - MagSafe-kompatibel - iPhone 16 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026349,5 kr65,5 kr (16%)
22. maj 2026415 kr2 kr (0%)
14. maj 2026417 kr2 kr (0%)
1. maj 2026415 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026417 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026418 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026419 kr69,5 kr (20%)
11. apr. 2026349,5 kr69,5 kr (17%)
8. apr. 2026419 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026418 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret