Gå til hovedindhold

Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292198041
Pris fra 1.128 krtil 2.246 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.118 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1128 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 070H Sort 10200 sider Toner
1.128 kr
Til butik
Canon 070H Sort 10200 sider Toner billede

Produktinformation

Canon 070H - Høj kapacitet - sort - original - tonerpatron - for ImageCLASS MF465dw; i-SENSYS LBP243dw, LBP246dw, MF461dw, MF463dw, MF465dw

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 5640C002
EAN: 4549292198041
Varenr.: 1001351386
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 070H / 5640C002 High Black
1.180 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 070H Sort 10200 sider Toner
1.289 kr
Til butik
Canon 070H Sort 10200 sider Toner billede

Produktinformation

Oplev den enestående kvalitet og pålidelighed med Canon 070H Sorte Toner, designet til at levere strålende udskrivninger hver gang. Dette tonerpatron har en imponerende kapacitet på op til 10.200 sider, hvilket sikrer langvarig brug og færre udskiftninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 4549292198041
Varenr.: 90854
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner - Canon 070H, sort, original, høj kapacitet
-7%1.309 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner - Canon 070H, sort, original, høj kapacitet
-7%1.329 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Black 070 H 10.2k - Lbp243/246
2.119 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A
2.229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 5640C002 070H Svart
-12%2.246 kr
Før 2.549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.128 kr1.128 krKøb
2Proshop DK1.180 kr1.180 krKøb
3Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
4Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
5Vivas DK1.329 kr1.408 krKøb
6Dustin DK2.119 kr2.205,25 krKøb
7InkClub DK2.229 kr2.229 krKøb
8Teknikproffset DK2.246 kr2.325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.114 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.148 kr.

Den nuværende pris på 1.128 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Canon Tonerkassette sort, 10.200 sider 5640C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.128 kr20 kr (2%)
27. maj 20261.148 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.145 kr12 kr (1%)
1. maj 20261.157 kr2 kr (0%)
24. apr. 20261.155 kr22 kr (2%)
19. apr. 20261.177 kr20 kr (2%)
17. apr. 20261.197 kr30 kr (2%)
13. apr. 20261.227 kr23 kr (2%)
10. apr. 20261.250 kr91 kr (8%)
9. apr. 20261.159 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret